ПУЕТ розпочав святкування свого 53-ого Дня народження

Старт відзначенню чергової річниці заснування вишу дав університетський турнір з боулінгу. Його учасниками стали студенти та викладачі ПУЕТ.

Активно та весело розпочали святкування 53-ої річниці заснування вишу у Полтавському університеті економіки і торгівлі. Традиційно відзначення дня народження навчального закладу студенти та викладачі розпочинають спортивними заходами, зокрема змаганнями в бігових естафетах, цього року - дещо змінили формат святкування.

/Олег Федорович, голова Ради студентів, аспірантів та докторантів ПУЕТ

Так склалося - у нашій країні нелегкий період, тому ми наші щорічні заходи, які проводяться на Співочому полі, перенесли на вересень місяць. Але не святкувати таке свято для нашого університету ми просто не можемо/

Тож у рамках святкування Дня університету ПУЕТівці вирішили визначити між собою сильнішого у грі з боулінгу. Університетський турнір на Кубок ректора зібрав у розважальному центрі «Турбіна» 7 команд, серед яких – представники чотирьох факультетів вишу, команда іноземних студентів, Ради студентів та аспірантів та команда професорсько-викладацького складу.

/Євгеній Шестаков, студент факультету фінансів і обліку ПУЕТ

Це цікаво! Це цікаво – проводити щось нове на день університету та розвивати спортивний інтерес у молоді/

Учасники змагань виявилися добре підготовленими та не поступалися один одному у майстерності гри у боулінг. Кожна з команд мала свою стратегію на турнірі. Серйозно підійшли до цих змагань, говорять студенти, адже вони захищають честь свого факультету.

/Тетяна Сербіна, студентка факультету економіки і менеджменту ПУЕТ

Для мене це дуже відповідальна місія, я представляю свій факультет, я повинна бути прикладом для свого університету, брати активну участь у цьому/

У запеклій боротьбі перше місце у турнірі виборов факультет харчових технологій, готельно-рестранного та туристичного бізнесу. Другу позицію за підсумками змагань здобула команда професорсько-викладацького складу. Третіми стали представники факультету товарознавства, торгівлі та маркетингу.

Стрічка новин