Свій 102-ий День народження сьогодні святкує найстарша мешканка Октябрського району Ольга Майборода

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/GDws-dmHgNQzX

На долю полтавки випало чимало випробувань. За своє життя Ольга Петрівна пережила голод, війну, виховала та поставила на ноги своїх дітей та онуків. У чому полягає секрет її довголіття, дізнавалися наші кореспонденти.

Щороку Володимир Терентійович приходить цього дня у гості до Ольги Майбороди. Кожного разу із собою приносить вітальний плакат. Цього року на ньому видніється число 102 – саме стільки сьогодні виповнюється його давній знайомій Ользі Петрівні.

/Володимир Яскевич, голова Ради ветеранів мікрорайонів Сади-2,3

На сто років вона нам заспівала арію з «Наталки Полтавки». На 101 – теж заспівала. Я сподіваюся, що і сьогодні заспіває/

Двері у квартирі іменинниці сьогодні майже не зачиняються. Очікують багато гостей. Одним із перших Ольгу Петрівну вітає і Володимир Яскевич.

/ІНТЕРШУМ

Володимир Яскевич вітає Ольгу Майбороду з Днем народження/

Життя Ольги Петрівни було цікавим і важким водночас. Вона рано залишилася сиротою, пішла працювати на фабрику. Фінська війна відібрала у пані Ольги чоловіка, залишивши у неї на руках двох маленьких дітей. У роки Великої Вітчизняної жінка і сама виявляла неабяку сміливість та силу духу. Разом зі своїми подругами Ольга Петрівна зберігала зерно, аби врятувати односельчан від голоду. З любов'ю до людей сьогоднішня іменниця прожила все своє життя. Напевно у цьому, говорить її донька Людмила, і полягає секрет такого довголіття.

/Людмила Гулак, донька Ольги Майбороди

Ви не можете собі уявити – вона ніколи ні на кого не сердилася, у неї усі люди, кого б не зустріла, «Така красива жінка!», у неї всі люди були гарні/

Любити один одного та доброзичливо ставитися до оточуючих Ольга Петрівна завжди навчала і своїх дітей та онуків.

/Ольга Майборода, святкує 102-річчя

Якщо любиш чоловіка, і він буде тебе любити, як ти любиш. І ваша любов досягне такого гарного життя, що ви не побачите, як і час пройшов/

Цю науку Ольга Майборода перейняла ще від своєї матері. Від неї ж успадкувала і любов до вишивання. Тримати голку у руці навчилася ще у 5 рочків, з того часу майже ніколи не полишала її.

/Ольга Климко, онука Ольги Майбороди

Вона завжди вишивала і завжди співала. У неї був найкращий голос у родині. Зараз вже немає такої сили. Але так, як її батько навчив української пісні співати, отак вона проспівала все життя/

Доброта, терпимість, працелюбство – із цим дивізом Ольга Петрівна йде по життю. Свої 102 роки зустрічає у гарному настрої, з посмішкою на обличчі.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію