Свій 102-ий День народження сьогодні святкує найстарша мешканка Октябрського району Ольга Майборода

На долю полтавки випало чимало випробувань. За своє життя Ольга Петрівна пережила голод, війну, виховала та поставила на ноги своїх дітей та онуків. У чому полягає секрет її довголіття, дізнавалися наші кореспонденти.

Щороку Володимир Терентійович приходить цього дня у гості до Ольги Майбороди. Кожного разу із собою приносить вітальний плакат. Цього року на ньому видніється число 102 – саме стільки сьогодні виповнюється його давній знайомій Ользі Петрівні.

/Володимир Яскевич, голова Ради ветеранів мікрорайонів Сади-2,3

На сто років вона нам заспівала арію з «Наталки Полтавки». На 101 – теж заспівала. Я сподіваюся, що і сьогодні заспіває/

Двері у квартирі іменинниці сьогодні майже не зачиняються. Очікують багато гостей. Одним із перших Ольгу Петрівну вітає і Володимир Яскевич.

/ІНТЕРШУМ

Володимир Яскевич вітає Ольгу Майбороду з Днем народження/

Життя Ольги Петрівни було цікавим і важким водночас. Вона рано залишилася сиротою, пішла працювати на фабрику. Фінська війна відібрала у пані Ольги чоловіка, залишивши у неї на руках двох маленьких дітей. У роки Великої Вітчизняної жінка і сама виявляла неабяку сміливість та силу духу. Разом зі своїми подругами Ольга Петрівна зберігала зерно, аби врятувати односельчан від голоду. З любов'ю до людей сьогоднішня іменниця прожила все своє життя. Напевно у цьому, говорить її донька Людмила, і полягає секрет такого довголіття.

/Людмила Гулак, донька Ольги Майбороди

Ви не можете собі уявити – вона ніколи ні на кого не сердилася, у неї усі люди, кого б не зустріла, «Така красива жінка!», у неї всі люди були гарні/

Любити один одного та доброзичливо ставитися до оточуючих Ольга Петрівна завжди навчала і своїх дітей та онуків.

/Ольга Майборода, святкує 102-річчя

Якщо любиш чоловіка, і він буде тебе любити, як ти любиш. І ваша любов досягне такого гарного життя, що ви не побачите, як і час пройшов/

Цю науку Ольга Майборода перейняла ще від своєї матері. Від неї ж успадкувала і любов до вишивання. Тримати голку у руці навчилася ще у 5 рочків, з того часу майже ніколи не полишала її.

/Ольга Климко, онука Ольги Майбороди

Вона завжди вишивала і завжди співала. У неї був найкращий голос у родині. Зараз вже немає такої сили. Але так, як її батько навчив української пісні співати, отак вона проспівала все життя/

Доброта, терпимість, працелюбство – із цим дивізом Ольга Петрівна йде по життю. Свої 102 роки зустрічає у гарному настрої, з посмішкою на обличчі.

Стрічка новин