Як ми нещодавно повідомляли, жіноча рада Полтави спільно з міською владою до Дня незалежності планують у Сонячному парку встановити літній майданчик для малечі

Але полтавські художники – проти. Останні переконують, що в парку краще встановити скульптурну композицію.

Більше 20 років тому Сонячний парк вже був так званою територією дитинства. Тут знаходилися Ляльковий театр, міський палац піонерів, кафе, ігровий майданчик і навіть тир. Відновлення за ним цього статусу ініціювала жіноча рада Полтави - на гойдалки та каруселі вона збирала меценатські кошти кілька останніх місяців. Інформація про створення дитячого майданчика в Сонячному парку викликала резонанс у місті. Полтавські художники висловлюються категорично проти цього. Кажуть, дитячий майданчик недоречний у цьому парку. Художники планували провести в наступному році у Полтаві скульптурний пленер і запросити його учасників виготовити для парку скульптури. Це буде більш доречним наповненням парку.

А от директор міського центру соціальних служб для молоді Лариса Семеняга – «за» встановлення майданчика в Сонячному парку. Вважає, його території достатньо і для скульптур, і для майданчика. Тим паче, що його плануюють розмістити в дальньому кутку парку. Говорить, потрібен тут дитячий майданчик, чи ні - краще запитати у самих батьків.

Стрічка новин