Батальйон територіальної оборони готовий до виконання своїх безпосередніх завдань на 100%

А це – несення військової служби та охорона важливих державних об'єктів. Вже незабаром мобілізованих відправлять на захист країни. Сьогодні ж чоловіки мали можливість визначитися: поїдуть вони в різні куточки держави, чи залишаться у Полтаві. Скільки військових готові до служби – дивіться далі.

Микола Тимошенко – молодший сержант батальйону територіальної оборони. До мобілізації працював в охоронних структурах. Нині ж, як й інші бійці батальйону, готовий захищати країну.

/Микола Тимошенко, мобілізований

На території України, чи тільки в області–- все одно. Одна країна, немає різниці: чи в Полтаві, чи десь в Україні/

Сьогодні для цих хлопців – важливий день: зробити крок вперед і піти на рубежі, або ж залишитися на місці та служити безпосередньо у військовій частині. Більшість обирає перший варіант та без вагань ступають вперед. Їх близько 80%. Заради служби в армії частина мобілізованих добровільно полишила оплачувані посади. З числа таких – і Володимир Терещенко.

/Володимир Терещенко, мобілізований

Ми – люди старшого покоління, старої закалки. Всередині совість залишилася, яка не може допустити, щоб зло, яке прийшло на Україну, заполонило всю її/

Після ранкового шикування бійці вирушають готуватися до чергових навчань.

Протягом останніх тижнів, розповідає керівництво батальйону, мобілізовані пройшли навчання, освоїли вогневу підготовку, тактику рукопашного бою.

/Іван Петренко, командир батальйону територіальної оборони

Навчання показало деякі недоліки в нашій роботі, а вони неминучі, бо техніка прийшла з народного господарства. Автомобілі потребують додаткового обладнання, і важливе значення – моральний дух/

Саме високий моральний дух, говорять військові, вплинув на такий показник відданості країні. Адже напередодні бійці написали керівництву батальйону рапорти, де висловили бажання захищати свою державу.

/Сергій Смірнов, заступник командира батальйону територіальної оборони

Це ініціатива від самих військовослужбовців. Наш вплив – 50%, 50% – ініціатива наших людей, які самі звернулися і виказали свою позицію/

Куди і коли поїдуть бійці – військова таємниця. Але навчання у хлопців тривають постійно. От і нині – знову на полігон. Через такий щільний графік не встиг зранку побачити сина і Василь Кожома.

/Василь Кожома, батько мобілізованого

Приїхали сина провідати, але не вийшло – поїхав на навчання, на стрільби. Передали передачу. На КП залишимо. Ось такі справи/

Не бачить рідних і Микола Тимошенко. Але не забує передати їм привіт.

/Микола Тимошенко, мобілізований

Своїй дружині, батькам, дитині. Нехай чекають мене. Я їх люблю. Всім привіт, хто мене знає/

Стрічка новин