У ці травневі дні в Україні вже традиційно відзначають Дні науки і Європи

Науково-дослідницька робота та розвиток міжнародного співробітництва – те, чим упродовж багатьох років займаються фахівці обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені Остроградського. Днями вони провели зібрання вченої ради та науково-педагогічного колективу.

Без освіти не може бути наукового прогресу, говорять фахівці обласного інституту післядипломної педагогічної освіти вчителів. Інститут займається науково-дослідницькою роботою, щороку його фахівці готують десятки нових публікацій, а ще – беруть участь у міжнародних програмах та проектах. З нагоди відзначення Днів науки і Європи в Україні провели засідання вченої ради, говорили здебільшого про біографічні дослідження.

/Сергій Клепко, проректор з наукової роботи ПОІППО ім.М.В.Остроградського

Сьогодні ми зосередились на тому, які проведені наукові дослідження стосовно біографії Шевченка. З цього приводу доповідає Олександр Білоусько, він підготував цілу книгу. Також ми сьогодні обговорюємо роль і значення С.Петлюри, напередодні його 135-річчя/

Колектив інституту налагоджує нові форми співпраці із загальноосвітніми навчальними закладами, з одним із них під час зібрання підписали договір про співпрацю.

/Віталій Зелюк, ректор ПОІППО ім. М.В.Остроградського

Ми підписуємо договір про співпрацю між нашим інститутом і полтавською гімназією №31 щодо вивчення, апробації та розвитку педагогічної технології «Філософія для дітей»/

Курс «Філософія для дітей» у 31-й гімназії викладають вже багато років, відтепер навчальний заклад став базою для вивчення дисципліни.

/Наталія Положишник, директор Полтавської гімназії №31

Ми вчимо учнів чути один одного, висловлювати свою думку, у формі діалогу говорити про вічні цінності: любов, добро, пошану, навчаємо бути толерантними/

Саме такі цінності повинні бути притаманні європейцям, переконані вчителі, тож і прищеплюють їх підростаючому поколінню.

Стрічка новин