Суд на Мамаєм знову довелося перенести через відсутність на засіданні головного винуватця справи

Суд над Полтавським міським головою, який звинувачується у корупції із земельними ділянками, який мав відбутися у п'ятницю, 16 травня, перенесли на 5 червня. Олександр Мамай знову не з'явився на засідання. Цього разу – через відрядження, про яке сам і подбав. Нагадаємо, цього понеділка, 12 травня, суд так і не перейшов до розгляду суті справи, адже мера забрала «швидка». Ще 4 дні до того, 8 числа, Олександр Федорович проігнорував засідання, посилаючись на те, що його не було належним чином проінформовано.

Олександр Мамай знову не з'явився на судове засідання. Нагадаємо, напередодні Полтавський міський голова відмовився прийняти виклик до суду від працівників УБОЗу та поставити відповідну відмітку про її отримання. Такі дії обвинуваченого у корупції мера прокурор вважає неприйнятними.

/Дмитро Таран, обвинувач, заступник прокурора області

Свіїми діями він показує ноповагу до Суду, Закону та громади, представники якої кожного разу з'являються на судові засідання/

Якщо Олександру Мамау не вистачає мужності відповідати перед судом з власного бажання, наголосив прокурор, то обвинувачення вимушене просити у суду застосувати до міського голови привід, тобто покласти відповідальність за його явку на наступне засідання на представників правоохоронних органів. Але це клопотання судом було відхилене. Як виявилося, мер мав поважну причину не бути присутнім на сьогоднішньому засіданні.

/Лариса Гольник, суддя Октябрського районного суду в м.Полтава

Оскільки на даний час в матеріалах міститься розпорядження міського голови, згідно якого він відбув у відрядження/

Згідно з розпорядженням, мер відправився до столиці вирішувати питання життєдіяльності міста і пробуде у Києві з 15 по 19 травня цього року. Розпорядження датоване 5-тим травня. Що це – співпадіння чи навмисна спроба відтягнути час?

/Сергій Каплін, народний депутат України

Ми повинні собі задати питання: «У цей складний для нашої області, нашого міста та країни час нам потрібен мер, який ховається від своїх платників податків, від своїх земляків, чи нам потрібен мер, який буде важко працювати на майбутнє Полтави?». Відповідь очевидна... Тож я переконаний, що іншого судового рішення, ніж як відсторонення його від своєї посади, а потім згодом – прийняття Верховною Радою постанови про позачергові негайні вибори міського голови іншого розвитку подій для Полтави немає! Зі свого боку я обіцяю полтавцям, що я на їх боці і що зроблю все для того, щоб Полтава врешті-решт отримала нормального мера!/

Наступне відкрите судове засідання по справі Олександра Мамая, який звинувачується у корупції із земельними ділянками, заплановане на 11 годину 5 червня 2014 року в Октябрському районному суді міста Полтава.

Стрічка новин