Громадським організаціям, які працюють у сфері дітей, сім'ї та молоді, допоможуть грошима

Громадські організації, які працюють у сфері дітей, сім'ї та молоді, мають можливість реалізувати свої проекти за фінансової підтримки з обласного бюджету. Ще у лютому на Полтавщині оголосили конкурс соціальних проектів, нині ж на засіданні профільної комісії зібрали його учасників, а вже наступного тижня обіцяють визначити переможців. Більше про це - у наступному сюжеті.

Цього року проведення конкурсу соціальних проектів у зв'язку із ситуацією в країні опинилося під загрозою. Проте на минулій сесії обласної ради депутати таки спрямували кошти, а це 200 тисяч грн., на реалізацію проектів. Їх цього року від 15-ти організацій надійшло 33. Спеціально створена конкурсна комісія має визначити переможців вже наступного тижня, а поки що зібрали авторів проектів, щоб обговорити питання щодо критеріїв оцінки, фінансування та тематики.

/Роман Чабановський, заступник голови Полтавської ОДА

Це і патріотичне, і культурне виховання, і те, що стосується культури, сім'ї та молоді. Але не на всі номінації були подані проекти, тому ми зараз вирішуємо, чи не проводити за цими номінаціями заходів, чи просто продовжити за цими позиціями конкурс/

З-поміж організацій, які підготували одразу кілька проектів, – і Гільдія кулінарів Полтавщини. Один із них – телевізійний.

/Олена Костенко, в.о.директора Гільдії кулінарів Полтавщини

Ми плануємо на телеканалі «Місто» зробити проект «Мандри Полтавщиною», передати його на інші телеканали, їздити по області і показувати гарні місця, куди ми радимо приїхати/

Не залишились осторонь конкурсу і представники благодійної організації «Світло надії», яка, зокрема, займається профілактикою наркоманії та ВІЛ/СНІДу.

/Сергій Жук, заступник директора БО «Світло надії»

Це буде робота в таборах відпочинку, ми туди приїздимо, проводимо тренінги для вожатих і вихователів, вартість невелика, ми своїх вклали 10 тисяч, просимо ще 15-ть/

У кожній номінації обиратимуть лише одного переможця. Співфінансування з обласного бюджету отримають ті учасники конкурсу, проекти яких відповідають окресленим цілям та напевне принесуть результат. Зважатимуть і на рівень кадрового та матеріально-технічного забезпечення, досвід діяльності у відповідній сфері. За умовами конкурсу, область спрямує лише частину коштів, решту громадські організації зобов'язані відшукати самі. Визначити переможців та обсяги фінансування планують вже наступного тижня.

Стрічка новин