За минулий місяць майже 30 жителів Полтавської області звільнили від кримінальної відповідальності

Це стало можливим завдяки добровільній здачі вогнепальної зброї та боєприпасів до органів внутрішніх справ. Про інші підсумки тематичного місячника розкажуть наші кореспонденти.

В період з 1 по 30 квітня на Полтавщині проводився місячник добровільної здачі вогнепальної зброї, боєприпасів, вибухівки, вибухових пристроїв та спецзасобів до органів внутрішніх справ.

/Алла Ставицька, інспектор ВЗГ УМВС України в Полтавській області

В цей період громадяни мали змогу здати зброю, яка перебувала незаконно або зареєструвати на себе, якщо вона була не зареєстрована/

До міліції, продовжує Алла Ставицька, принесли різноманітні зразки зброї. Серед них як вітчизняного, так й іноземного виробництва.

/Алла Ставицька, інспектор ВЗГ УМВС України в Полтавській області

За цей період до органів внутрішніх справ області було здано 95 одиниць зброї, 49 одиниць спецзасобів, близько 13 тисяч боєприпасів, куди відносяться міни, гранати, вибухові речовини, снаряди/

Із них, говорить Алла Ставицька, 25 одиниць нарізної зброї армійського зразка, 4 одиниці мисливської зброї, 69 одиниць гладкоствольних мисливських рушниць. Все, що було здано правоохоронцям, вже утилізовано на території Полтавського турбомеханічного заводу. У вогняну піч загалом потрапило більше 200 одиниць зброї (мисливські рушниці, газові та пневматичні пістолети револьвери, холодна зброя та спецзасоби). Загалом же за час проведення місячника від кримінальної відповідальності за незаконне зберігання вогнепальної зброї та боєприпасів до неї фактично звільнено 29 громадян.

Стрічка новин