Полтаву відвідав лідер Радикальної партії Олег Ляшко

Кілька тисяч полтавців напередодні зібрав на Театральній площі міста лідер Радикальної партії, народний депутат, кандидат на посаду Президента України Олег Ляшко. Політик закликав присутніх бути патріотами своєї держави та скористатися історичним шансом, щоб змінити ситуацію. Про те, яким чином Олег Ляшко прагне зробити Україну сильною, – у нашому наступному сюжеті.

Україні потрібні радикальні зміни, вважає кандидат на посаду Президента Олег Ляшко. Після президентських виборів, переконаний, потрібно провести парламентські, скоротити кількість депутатів Верховної Ради до 200-т, заборонити пенсіонерам обиратись до парламенту та очолювати посади на державній службі, а ще – організувати люстрацію правоохоронних структур та скоротити чисельність особового складу Міністерства внутрішніх справ.

/Олег Ляшко, кандидат на посаду Президента України

Моє завдання як Президента – для всіх створити рівні умови, незалежно від того, чий ти родич – Мамая чи Ляшка. Сьогодні Господь дає нам історичний шанс переламати ситуацію і зробити нарешті так, щоб ніколи в Україні не було диктаторів, щоб ті, хто хоче залишитись на посаді Президента, не вбивали наших людей/

Найбільша біда українців, вважає Олег Ляшко, – корупція. До того ж усі кошти зосереджені у Києві, а мають залишатися у регіонах, тоді й дороги будуть гарні, і люди заможні. А головне – при владі повинні бути патріоти України, лише тоді буде порядок, вірить політик.

/Олег Ляшко, кандидат на посаду Президента України

Коли я буду Президентом, я сам не крастиму і не брехатиму, і не дам красти і брехати іншим. Насправді, ми дуже багата країна, у нас величезний потенціал, нас 23 роки добивають і добити не можуть! Якби не крали і не брехали, ми б жили краще усіх в Європі!/

Федерація, переконаний Олег Ляшко, – це шлях до розпаду України. Будь-що, ми повинні зберегти свою цілісність, незалежність, державну мову, не скоритися агресору. «Хочу, щоб таке мирне небо, як над Полтавою, було над усією Україною» – зауважив кандидат на посаду Президента. Після виступу полтавці ще довго не відпускали політика: кожен прагнув потиснути руку та взяти автограф.

Стрічка новин