«Прийди на вибори! Захисти державу!»

Інформаційна кампанія під такою назвою стартувала у 16 областях України, зокрема і на Полтавщині. Групи активістів їздять районами області і закликають людей взяти участь у виборчому процесі. Організатори просвітницького проекту не представляють жодну політичну силу, єдина мета, яку переслідують, – підвищити рівень свідомості виборців, розповісти їм про права і обов'язки, а ще – їхні можливості, адже віддати свій голос за кандидата можна не лише за місцем реєстрації.

Глобинський, Козельщинський, Кобеляцький та Карлівський – райони області, де групи активістів просвітницького проекту «Прийди на вибори!Захисти державу!» вже побували, на черзі – Лохвицький, Миргородський, Лубенський і Пирятинський. Через волонтерів люди мають можливість передати листа новообраному Президенту зі своїми пропозиціями щодо того, як покращити життя в Україні.

/Олег Овчаренко, координатор проекту в Полтавській області

Дуже важливо тримати зворотній зв'язок, тобто якісь очікування від громади: яким вони бачать Президента, є ще й другий бік: що я як громадянин готовий робити для того, щоб було краще/

Представники проекту розповідають мешканцям області про важливість їхніх голосів на виборах, інформують про права та обов'язки виборців, роздають прапорці та стрічки в кольорах національного прапору. Люди, говорять, охоче ідуть на контакт, проте у порядність кандидатів на посаду Президента мало хто вірить.

/Інна Караульщикова, керівник мобільної групи в Полтавській області

Вони, перш за все, просять Президента бути чесним, забезпечити мир і спокій, щоб люди заспокоїлись/

За усі роки незалежності це – найвідповідальніша виборча кампанія, певні організатори просвітницького проекту, активісти мережі «Громадські ініціативи України», тож і ставлення до виборів має бути відповідним.

/Євген Янкевич, координатор програм Комітету виборців України у Полтавській області

Треба доходити до рядового виборця із сільської місцевості, намагатися змінити його свідомість, розуміння у виборчому процесі/

У планах – проведення семінарів для працівників правоохоронних органів, усе для того, щоб навчити міліцію, як поводити себе на виборчих дільницях 25 травня, у день проведення дострокових виборів.

Стрічка новин