У Полтаві визначили переможців фестивалю дружин юних пожежних

Маленькі рятівники з полтавських шкіл змагалися між собою на міському етапі Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежників імені Василя Давиденка. Цей конкурс став ювілейним, адже проводиться на теренах Полтави вже вдвадцяте.

12 команд на сцені фестивалю дружин юних пожежних з'ясовували між собою, хто краще знає правила пожежної безпеки, демонстрували свої навички, як діяти у надзвичайних ситуаціях.

/Сергій Пругло, начальник Полтавського міськрайонного відділу УДСНС України в Полтавській області

Мета самого фестивалю - це те, щоб діти ще більше вивчили правила пожежної безпеки в ході гри, також вивчили історію пожежної охорони/

Юні пожежні мали пройти три етапи конкурсу. На першому з них школярі знайомилися із членами журі, розповідали про діяльність своєї команди протягом всього року. Говорити дійсно було про що, адже, склавши руки, зізнаються юні рятувальники, вони не сиділи.

/Владислав Дігтяр, учасник дружини юних пожежних ЗОШ №38

Проводили багато зустрічей з нашими шкільними друзями, проводили конкурси. Також наша команда проводила бесіди зі школою/

Наступні два конкурси - «Домашнє завдання» та «Плакат соціальної реклами». На папері учні зображували своє уявлення про професію рятувальників, закликали усіх, а особливо своїх однолітків, бути обережними з вогнем у побуті, давали поради, як поводити себе в екстренних ситуаціях. Про все це у школах їм неодноразово розповідали на уроках та позакласних годинах.

/Олена Ухань, головний спеціаліст управління освіти Полтавського МВК

Це і лекції, і бесіди, і виховні години, і спілкування у круглому колі. Це і фестивалі, конкурси між класами, коли вони показують, демонструють якісь свої навички, вміння, КВНи проводяться у навчальних закладах/

Кожна із команд цього дня продемонструвала високі знання, почуття гумору, вміння згуртовуватися. Утім врешті-решт переможницею стала лише одна. Цього року кращою члени журі визначили команду загальноосвітньої школи №38. Тепер вона представлятиме Полтаву на обласному етапі Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних.

Стрічка новин