Станцію екстренної медичної допомоги екзаменували на готовність до надзвичайних подій

Сьогодні представники обласної влади дивилися на можливості лікарів та цікавилися, якими темпами вони переформатовують свою роботу. Про те, чи зможуть у разі різних подій полтавські медики вчасно допомогти постраждалим і яким чином цієї допомоги можуть навчитись пересічні полтавці, про це – у нашому наступному сюжеті.

Нині на станції екстренної медичної допомоги у Полтаві тривають роботи по реконструкції. Для продовження реалізації проекту з маршрутизації виклику та створення єдиної системи контролю і моніторингу медики очікують на кошти. Ремонт, запевняють на станції, зробили, далі мала б слідувати закупка обладнання. Втім коштів поки у держави немає. Тому обасним чиновникам під час наради показують проекти споруди, що за кількістю працюючих нині - один із найбільших закладів області. На території центральної вишикувались нові авто - їх незабаром планують направити у райони Полтавщини.

/Віктор Лисак, директор Департаменту охорони здоров'я Полтавської ОДА

Ми покажемо те, що сьогодні отримали з держбюджету. Зараз технічно оформлюєм ці машини, ми їх передамо до експлуатації. І технологічне обладнання цих машин, і всі ці процеси ми сьогодні розглянемо/

Головний медик Полтавщини розповів і про те, що наразі медичні працівники знаходяться у повній готовності до різних ситуацій. Готують надавати першу допомогу до прибуття лікарів всіх бажаючих.

/Віктор Лисак, директор Департаменту охорони здоров'я Полтавської ОДА

Прості люди можуть звернутится безпосередньо сюди або до обласної лікарні, де є цілий підрозділ відповідної структури. Записатися, там формують групи. Є відповідна програма навчання, в конкретних умовах це буде проводитись/

Подібні заняття, говорить Віктор Лисак, - звична практика в усіх країнах світу.

Стрічка новин