9 сучасних радіостанцій Полтавському батальйону подарували місцеві автомайданівці

Чого ще не вистачає солдатам та з яким настроєм мобілізовані відправляються на своє перше бойове завдання, дізнавалася наша знімальна група.

Руслана Охрія мобілізували 28 квітня, а вже цього ранку він вирушив на перше бойове завдання. Куди саме направлять Другу роту охорони Полтавського батальйону, солдат ще напередодні ввечері не знав, втім запевнив, що має відмінний настрій та готовий виконувати покладений на нього державою військовий обов'язок будь-де.

/Руслан Охрій

ТИТР: мобілізований

– Кого вдома залишили?

– Кохану дівчину, батьків, все, як у всіх. У всіх відмінний настрій, готові виконувати свої обов'язки.

– Як родина ставиться до того, що ви в армії?

– Нормально, позитивно, все буде в порядку/

А допоможуть в цьому полтавським солдатам сучасні радіостанції «Кенвуд». 9 новеньких засобів зв'язку Полтавському батальйону презентували автомайданівці.

/Андрій Баранов, лідер Полтавського Автомайдану

Все українське суспільство зобов'язане все зробити для того, щоб зробити Українське військо обороноздатним. Мені приємно, що підприємці Полтавщини це розуміють і допомагають Автомайдану надавати допомогу нашим українським військовим. Це вже далеко не перша акція Полтавського Автомайдану – передавали продукти харчування, автозапчастини, устаткування на загальну суму понад 100 тисяч гривень/

Наразі, говорить командир Другої роти охорони майор Русін, Полтавський батальйон укомплектований на 60%: це добровольці, які вступили до лав армії за власним бажанням. Солдатів поділено на підрозділи, для всіх проведені стрільби. До виконання бойових завдань хлопці готові!

/Олександр Русін, командир Другої роти охорони

Хочу звернутися до всіх підприємців міста, щоб вони знали, що в Полтаві сформовано батальйон, він є, і найближчим часом буде виконувати бойове завдання. Тому все, хто що може, ми готові і раді прийняти/

Стрічка новин