Іван Корсун спростував головні «істерики» останніх днів

Виконуючий обов'язки начальника обласного управління міліції Іван Корсун спростував чутки про те, що поблизу 5-ї школи стався вибух, злочинці знімали золоті прикраси з пасажирів одного із автобусів, а до міських готелів заселилися чеченці. У Полтаві, говорить, нині дійсно багато іноземців, частина з них –спостерігачі, які приїхали напередодні виборів, щоб моніторити ситуацію в країні, крім цього – іноземні студенти. Заспокоює: ситуація контрольована, тож мешканцям міста боятися нічого.

Дві сотні полтавських правоохоронців забезпечують охорону громадського порядку на блокпостах, встановлених на кордоні Харківської, Луганської і Донецької областей. Які умови проживання особового складу та настрій бійців – знає виконуючий обов'язки начальника обласного управління міліції Іван Корсун. Днями він повернувся з Харківщини, де спілкувався з колегами та місцевим населенням, зокрема міста Ізюм та прилеглих населених пунктів. Говорить, по одному із блокпостів невідомі відкрили прицільний вогонь, доказом слугують сліди від куль.

/Іван Корсун, в.о. начальника УМВС України в Полтавській області

Я думаю, що Полтавська міліція не підведе, але нині постало питання поступової заміни особового складу, щоб вони приїхали і поспілкувались із близькими тут/

Нині, говорить Іван Корсун, його непокоїть рівень забезпечення особового складу зброєю. Проте є й приємна новина: полтавський «Тепловозоремонтний завод» пообіцяв допомогти одягнути бійців.

/Олена Шуліка, голова спостережної ради ПАТ «Тепловозоремонтний завод»

Нам дуже хочеться, щоб обмундирування, яке ми купуємо і даруємо, слугувало для зміцнення миру, сприяло спокійному сну матерів, які відправили своїх дітей/

Іван Корсун спростував чутки, які поширюються містом і примушують полтавців панікувати.

/Іван Корсун, в.о. начальника УМВС України в Полтавській області

І що в автобусі золото з людей знімали, я вас запевняю: такого не було/

Інформація про те, що у районі 5-ї школи відбувся вибух – теж неправда, запевняє головний міліціонер області, як і те, що у полтавських готелях є чеченці. Насправді, іншомовні громадяни – це спостерігачі, які приїхали в Україну у зв'язку з виборами.

/Юрій Сулаєв, начальник ВЗГ УМВС України в Полтавській області

Іноземців багато, тому заспокойте людей, все під контролем/

Міліція області забезпечує високий рівень правопорядку, приклад цьому, говорять правоохоронці, – 9 травня. Упродовж доби на Полтавщині зареєстрували 8 правопорушень, хоча у будні їх кількість може сягати 60. Нині завдання особового складу – попередити виникнення провокацій під час проведення футбольного матчу, який має відбутися у Полтаві 15 травня. Міліції у їхній роботі допомагають загони самооборони. Поки що спеціальне навчання пройшли 67 осіб, нині вони вже патрулюють вулиці обласного центру.

Стрічка новин