Президентські вибори 25 травня повинні визначити переможця у першому ж турі

Так вважає кандидат у Президенти України Петро Порошенко. В іншому разі Україна знову нестиме фінансові затрати та втрачатиме дорогоцінний час для наведення ладу в державі. На цьому політик наголосив під час свого спілкування із полтавськими виборцями.

У рамках своєї передвиборної кампанії Петро Поршенко завітав і до Полтави. На площі поблизу обласної державної адміністрації зібралося кілька тисяч містян із прапорами та плакатами на підтримку політика. Петро Порошенко наголосив: сьогодні Україна як ніколи має бути єдиною. Як можна поступатися власним амбіціям завдяки майбутньому своєї держави, незадовго до старту передвиборної кампанії продемонстрував Віталій Кличко, який висловив свою підтримку Петру Порошенку.

/Петро Порошенко, кандидат на посаду Президента України

29 березня вперше в історії України ми спростували прислів'я: «Де два українця - там три гетьмана». Ми продемонстрували, що ми здатні об'єднуватися, і два політика, які мають найвищий рейтинг довіри у суспільстві, сказали, що влада для них не є самоціллю, бо понад усе є Україна/

Свою єдність та право жити у по-справжньому європейській державі українці відстоювали і на Майдані Незалежності у Києві, говорить Петро Порошенко. Сьогодні вже немає дороги назад - настав час жити по-новому: не брехати, не брати хабарі, вільно подорожувати країнами Європейського Союзу, відчувати безпеку та захищеність. На думку Петра Порошенка, варто покласти край українському заробітчанству та створювати нові робочі місця з гідною зарплатнею у своїй батьківщині. Перший крок до змін у державі українці мають зробити на виборах вже 25 травня.

/Петро Порошенко, кандидат на посаду Президента України

Ми повинні вже 25 травня обрати не просто Президента, а Верховного Головнокомандуючого Збройних Сил, якого країна зараз немає. І саме тому з такою актуальністю ставиться питання перемоги у першому турі/

Після свого волевиявлення українці повинні отримати сильного Президента могутньої держави, який зможе зарядити бойовим духом армію, підняти вітчизняну економіку, сприяти стабілізації ситуації на Сході та Півдні України. На знак об'єднання разом із Петром Порошенком полтавці заспівали гімн України та розстягнули по всій площі прапор єдності.

Стрічка новин