Багатодітна родина Фальків вже місяць живе без газопостачання при повному розрахунку за газ

Нерідко життя великої родини під одним дахом закінчується великими сімейними чварами, а якщо співмешканці більше не родичі, їх сусідська війна може доходити і до судів. Багатодітна родина Лариси Фалько відстояла перед Фемідою своє право проживати у будинку, який належить колишньому чоловікові свекрухи. Але таке життя, говорить жінка, більше схоже на виживання: користуючись своїм правом власника, її колишній свекор вже відрізав від будинку газопостачання і погрожує зробити те саме із світлом та водою. Сімейна сварка вже дійшла до прокуратури.

Вже місяць багатодітна родина Фальків не може нормально поїсти та помитися – їх будинок відрізали від газопостачання.

/Світлана Фалько, місяць живе без газу

– На ось цій електричній плитці ми готуємо їсти. Як ви розумієте, на одній комфорці на сім'ю готувати, щоб це було швидко, не виходить. Дітям в школу потрібно, нам – на роботу.

– А це колонка?

– Так, газова колонка, була можливість гарячої води, але, на жаль, ми нею не користуємося, ми можемо лише гріти воду для того, щоб покупати дітей, попрати. Ось такі у нас умови/

Зараз у будинку без газу проживає шестеро: Лариса Фалько з чоловіком, його мамою та трьома дітьми. Старшому хлопчику 15 років, молодшій – лише 4, середній – десять, два з яких дівчинка живе із діагнозом «епілепсія».

За цей місяць родині вже прийшов «кілометровий» рахунок за світло, як будуть розраховуватися наступного – не знають.

15 квітня, поки старші Фальки були на роботі, їх будинок відрізали від газу. Як пояснили пані Ларисі у «Полтавагазі», це зробили за згоди власника їх будинку Анатолія Гостюмінського. Колишній свекор вже намагався через суд виселити свою екс-дружину та її сина з родиною з будинку по вулиці Бакинських Комісарів,9, але Закон став на бік багатодітної сім'ї. Відтак, маючи де-юро всі права проживати у будинку, де-факто матері трьох дітей довелося не один раз прийти на прийом до начальника виробничої служби «Полтавагазу» Анатолія Бистрая. Для довідки: жодної копійки боргу перед підприємством за адресою вулиця Бакинських Комісарів не значиться, за послуги газопостачання сплачують саме Фальки, а не Гостюмінський.

/Світлана Фалько, місяць живе без газу

Я зверталася 17 квітня знову, де я прочекала пів-дня, щоб поспілкуватися з Анатолієм Анатолійовичем. Він сказав, що йому потрібно порадитися з юристами, щоб надати юридичну письмову відповідь власнику – Анатолію Михайловичу, щоб потім не було претензій, і що він нам до вечора зателефонує. Але на сьогоднішній день – 13 травня – нам так ніхто і не зателефонував/

Жінка була змушена звернутися до прокуратури. Наразі, як нам повідомили в останній, Прокуратура Київського району в місті Полтава проводить перевірку щодо цієї ситуації. Ними вже направлені вимоги до ПАТ «Полтавагазу» та ЖЕО №2. Відповідь від підприємства, на підставі чого родині з дітьми і досі не підключили газ, правоохоронці очікують отримати до 15 травня. Тоді ж, розібравшись у справі, обіцяють повідомити Ларису Фалько про результати перевірки. Що ж стосується начальника виробничої служби «Полтавагазу» Анатолія Бистрая, з ним на час виходу сюжету в ефір нашій знімальній групі зв'язатися не вдалося. За його робочим номером повідомили, що пан Анатолій взяв відпустку за сімейними обставинами. Відтак, ми традиційно залишаємо право усіх зацікавлених сторін висловити свою точку зору в ефірі нашого телеканалу. Головне, щоб до того часу, поки Прокуратура розбереться із газом на Бакинських Комісарів, 9, не відімкнули світло та воду, адже зробити саме це обіцяв колишній родич родині Фальків.

Стрічка новин