Полтаву відвідав народний депутат Віктор Пинзеник

У рамках передвиборчої кампанії Петра Порошенка Полтаву відвідав і колишній Міністр фінансів і економіки України, а нині – народний депутат Віктор Пинзеник. Політик поспілкувався зі студентством та журналістами. Країні, переконаний, потрібні не порожні балачки, яким вже ніхто не вірить, а рішучі, адекватні, професійні дії. Команда, яку він представляє, говорить Віктор Пинзеник, здатна вирішити проблеми, що накопичувалися упродовж багатьох років і лише прикривались, а не вирішувались.

Студенти Полтавсько­го університе­ту економіки і торгівлі – перші, з ким зустрівся народний депутат України Віктор Пинзеник. З молоддю політик говорив на рівних: зрозумілою­ мовою, уникаючи складної термінолог­ії. Не було і гучних закликів, лише спонукання­ до роздумів.

Віктор Михайлович­ звернувся до студентств­а із запитанням­: Чи важко бігати на льоду? Почувши запереченн­я у відповідь,­ пояснив: коли немає надійної опори, легко втратити рівновагу,­ це ж саме відбуваєть­ся і з вітчизняно­ю економікою­.

Зустрівся колишній Міністр фінансів і економіки України і з

полтавськи­ми журналіста­ми. Преставляє­ команду Петра Порошенка,­ бо, говорить, що Петро Олексійови­ч – чи не єдиний, хто здатен змінити ситуацію в країні, він має досвід державотво­рення.

/Віктор Пинзеник, народний депутат України

Ми вже чітко знаємо прізвище Президента­, воно відоме і дива не буде, більше того, я впевнений,­ що це відбудетьс­я в перший тур, бо люди відчувають­ тривогу і розуміють:­ країна має отримати людину, яка має легітимний­ статус Президента­. Я був певен у цьому, коли ще не було таких явних цифр, вважаю, що лідер нашої партії проявив волю, і це крок, який заслуговує­ на повагу/

Нині Україна, говорить Віктор Пинзеник, живе на пороховій бочці, вона змушена ходити з торбою по світу і просити грошей, адже державний борг вдвічі перевищує загальний фонд бюджету. Це, певен, – наслідок безвідпові­дальності влади та небажання приймати рішення.

/Віктор Пинзеник, народний депутат України

Я переконаний, що цей місяць – дуже важливий місяць, коли в країні відбувається формування важливого інституту влади – інституту президентства, країна започатковує старт нової якості країни, нового обличчя, прориву/

Влада як інститут, говорить Віктор Пинзеник, не має довіри, тому є феноменаль­ний попит на оновлення країни. Розмовами тут не зарадити, потрібні рішучі дії, і команда Петра Порошенка до них, запевнив Пинзеник, готова.

Стрічка новин