До Полтави завітали гості із Зінькова

Вихованці студії дизайну «Первоцвіт» привезли до обласного центру виставку своїх картин, виконаних у дещо незвичній техніці: у дітей заміть фарб – пластилін, замість пензля – руки. Цей напрям юні зіньківці розвивають ще з 1995 року. Юлія Іващенко – далі.

Днями в Полтавській Галереї мистецтв відкрилася виставка незвичних картин, намальованих пластиліном. Її презентували вихованці студії дизайну «Первоцвіт», яка функціонує при Зіньківській станції юних техніків. Малювати пластиліном, говорять юні митці,– це нова сторінка їх творчості.

/Наталія Оксьом, вихованка студії дизайну «Первоцвіт»

Розвиваємося і дуже цікаво робити щось нове для себе. Адже і фарби, і різноманітні техніки вже випробувані, а пластилін – це щось нове/

На одну роботу витрачається близько двох тижнів. Малюють пластиліном як старші школярі, так і зовсім юні. Так Жені зараз 9 років. І він, говорить, із задоволенням опановує цю техніку, незважаючи навіть на певні складнощі.

/Євген Осауленко, вихованець студії дизайну «Первоцвіт»

Найскладніше було виводити пластиліном всякі форми, малювати квіти/

Але, щоб намалювати дійсно якісну картину, говорить керівник студії Майя Ландик, звичайні матеріали не підійдуть.

/Майя Ландик, керівник студії дизайну «Первоцвіт»

Пластилін особливий – фірм «Гамма» і «Луч». Китайський та корейський не проходить. Тільки вітчизняного виробництва. Він дає гарну якість. І картон професійний, щоб роботи мали гарний вигляд/

Напрямок малювання пластиліном у Зінькові почали розвивати з 1995 року. Але теперішній склад вихованців, наголошує Майя Іванівна, зробив це найвіртуозніше.

Стрічка новин