Український військовослужбовець заслуговує на гідну зарплатню та страхування життя

Так вважає кандидат на посаду Президента України Петро Порошенко. Днями у рамках своєї передвиборної кампанії політик побував у Миргороді, де поділився думками з приводу нинішньої ситуації у країні, а також перспектив вступу нашої держави до Європейського Союзу.

Одна із ключових тез передвиборної кампанії Петра Порошенка - безпека України. Політик вже неодноразово спілкувався на цю тему із представниками європейських країн. На його думку, до питання гарантій української безпеки необхідно підключати не лише США, Великобританію та Францію, а й інші сусідні держави. Варто піднімати престиж професії військових, адже нині їхнє матеріальне забезпечення залишає бажати кращого.

/Петро Порошенко, кандидат на посаду Президента України

Снайпер строкової служби отримує 600 грн, це без премії. Контрактник отримує 2400 грн. Питання виплати страхування, якщо не дай Боже щось трапиться, що є дуже забюрократизованою процедурою/

Однією із гарантій безпеки України Петро Порошенко розглядає вступ нашої держави до Євопейського Союзу. Членство в останньому, на думку політика, позитивно вплине на розвиток нашої держави, зокрема і в частині боротьбі із корупцією.

/Петро Порошенко, кандидат на посаду Президента України

Перше, з чого я почну, у кожному міністерстві будуть сидіти наші радники з країн Євросоюзу, які підтвердять жорстку політичну антикорупційну волю. Коли ми це продемонструємо, а це відбудеться за лічені тижні або місяці, тоді ми будемо вимагати членства і застосування безвізового режиму і всього іншого/

Вибори 25 травня, вважає Петро Порошенко, мають покласти край зубожінню українського народу, зменшенню боєздатності вітчизняної армії, процвітанню корупції. Натомість - визначити нового Президента, який об'єднає країну та принесе мир і спокій на її територію.

/Юрій Луценко, лідер Третьої Української Республіки

Я впевнений, що у нас немає такої розкоші як вибори у два тури. Країна фактично знаходиться у стані неоголошеної війни. Що може відбутися між першим і другим туром? Які торги можуть відбутися по відношенню до кандидатів, виборців? Я навіть не хочу думати про це. Сьогоднішня соціологія показує, що кандидат у Президенти України Порошенко може перемогти у першому турі/

На зустріч із кандидатом у Президенти прийшло кілька тисяч миргородців. Прапорами та плакатами у руках вони висловлювали свою підтримку на виборах Петру Порошенку, а ввечері цього ж дня не менш велелюдно було і в Полтаві. Європейський курс, обраний політиком, та його прагнення навести лад у державі містяни прихильно зустрічали гучними оплесками.

Стрічка новин