24-річний чоловік згвалтував сина своєї колишньої співмешканки

Від десяти до п'ятнадцяти років позбавлення волі може загрожувати чоловікові, який згвалтував сина своєї колишньої співмешканки. Залишаючи трирічного хлопчика вдома зі своїм знайомим, жінка і подумати не могла, чим це закінчиться. Подробиці події - далі у випуску.

Мати-одиначка з Полтави сама виховує трирічного сина. Знайшовши нову погодинну роботу, жінка була вимушена шукати для хлопчика тимчасову няньку.

/мати хлопчика

Коли я просила своїх знайомих залишитися з сином, то ніхто не хотів залишатися. Я знайшла знайомого, раніше я з ним жила, я попросила: «Ти зможеш з ним залишитися вдома?». А він: «Так, звісно, без проблем»/

Чоловік гарно ставився до дитини, тому жінка залишала його у квартирі з хлопчиком, а сама йшла на роботу. Тривогу полтавки викликало те, що після останнього спілкування із її знайомим син почав скаржитися на нього.

/мати хлопчика

Синуля такий, коли почав Саша йти, говорить йому: «Ти поганий!», так злісно говорить. Я кажу: «Сину, щось трапилося?». А він говорить: «Саша поганий». Перепитала у Саші, а він говорить: «Не знаю, нічого не знаю, чого він так відповідає»/

Оглянувши сина, жінка зрозуміла, що її колишній співмешканець згвалтував хлопчика. Чоловік спочатку все заперечував, проте після результатів судово-медичної експертизи свою провину визнав.

/затриманий

Машинками гралися, а потім мені стукнуло в голову, захотілося з ним зайнятися.../

Наразі відносно двадцятичотирирічного чоловіка обрано міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Підозрюваний перебуває у слідчому ізоляторі.

/Олег Кропивка, заступник начальника слідчого відділу Київського райвідділу міліції міста Полтава

За даним фактом Київським райвідділом міліції міста Полтави розпочате кримінальне провадження та відповідно внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 3 статті 153 Кримінального Кодексу України - насильницьке задоволення статевої пристрасті неприроднім способом/

Відповідно до неї на затриманого може чекати покарання у виді позбавлення волі на строк від десяти до п’ятнадцяти років.

Стрічка новин