Для дітей Полтавського району провели День цивільного захисту

Один із травневих днів надовго запам'ятається учням навчально-виховного комплексу села Мачухи: навесні тут традиційно відзначають День цивільного захисту, запрошують працівників державної служби з надзвичайних ситуацій, демонструють пожежно-рятувальну техніку. Цього разу рятувальником міг відчути себе кожен школяр: діти мали нагоду приміряти форму вогнеборців та навчитися користуватися пожежними гідрантами.

Стихійні лиха, катастрофи, епідемії, пожежі, аварії, озброєний напад, війна... Як діяти в умовах виникнення надзвичайних ситуацій, дітей навчають на уроках з цивільної оборони та виховних годинах. Підсумовують отримані знання зазвичай у кінці навчального року. Яку життєво необхідну інформацію засвоїли школярі, днями перевіряли у навчально-виховному комплексі села Мачухи.

/Наталія Михайлик, заступник директора з навчально-виховної роботи НВК с.Мачухи

Ми як правило проводимо тренувальні заняття, евакуації з приміщення, роз'яснювальну роботу, цього року на День цивільного захисту запросили працівників пожежної служби/

У День цивільного захисту дітям показали пожежно-рятувальну техніку, дали приміряти форму вогнеборців, провели інструктаж з користування пожежними гідрантами.

/Максим Грачов, учень НВК с.Мачухи

Костюм дуже хороший, але, як на мене, він важкуватий, хоча відчуваєш себе захищено, впевнено/

/Аліна Дячук, учениця НВК с.Мачухи

Сьогодні день приніс нам купу вражень та емоцій, а ще – багато нової інформації для наших учнів/

Заходи, які проводять у школі до Дня цивільного захисту, говорять педагоги, дисциплінують дітей, навчають їх нести відповідальність за свої дії, організовуватися за лічені хвилини.

Стрічка новин