Дві чарівні юні полтавки повернулися з дитячого конкурсу краси переможницями

Кожна у своїй номінації, Марина Шикаренко та Марія Хлопоніна, вибороли дипломи та корони «Міні-міс Євросоюз – 2014».

Хвилювання та недоспані ночі перед конкурсом у цих дівчат вже позаду. Марійка та Марина тепер захоплено розповідають про свої пригоди у Чехії. Дівчата гідно представили нашу країну на міжнародному конкурсі «Міні-міс Євросоюз», повернувшись звідти із коронами та дипломами.

/Тетяна Крилата, регіональний представник конкурсу «Міні-міс Євросоюз» в Україні

Звичайно, на конкурсі краси для дітей у першу чергу оцінюється їх талант. Тому що зовнішність, ви самі бачите, вони всі такі чарівні та привабливі. Тому оцінювати красу дитини можна через її талант, вміння спілкуватися з людьми/

Це вміння, зокрема, дівчата демонстрували на так званій співбесіді із членами журі. Спілкування із суддями викликало найбільше хвилювань у Марини Шикаренко.

/Марина Шикаренко, володарка титулу «Міні-міс Євросоюз - 2014»

Йшов на сцену, представлявся, розповідав про себе, а потім журі ставило запитання, чим людина захоплюється, на яких конкурсах вже була, яка мета на цьому конкурсі/

Утім нервуватися було непотрібно. Марина легко впоралася із цим завданням, адже в неї знайшлося, про що поговорити із членами журі. Дівчина вже давно захоплюється вивченням іноземних мов та активно подорожує. А от для маленької Марійки найважчим випробуванням став конкурс талантів. Хвилювалася, говорить дівчинка, аби під час номеру станцювала все правильно. Загалом конкурс такого рівня для Марії став першим у житті. Відповідно – емоцій та вражень у неї залишилося вдосталь.

/Марія Хлопоніна, володарка титулу «Міні-міс Євросоюз - 2014»

Мені там сподобалася атмосфера. Там були дівчата з Омська, хлопчики з Білорусії, Росіїї, з Чехії були/

З усіма ними Марія та Марина встигли потоваришувати. Порадами та підтримкою у Чехії допомагали й одна одній. Конкурс «Міні-міс Євросоюз», окрім презентації власних талантів, включав і демонстрацію одягу: національний костюм, одяг у стилі вінтаж тощо.

/Тетяна Крилата, регіональний представник конкурсу «Міні-міс Євросоюз» в Україні

У цьому році була незвична одна річ - це був стиль Хараюкі. Це японська модниця. Наші діти зараз захоплено дивляться їх мультфільми. І це ціла течія у дитячій моді. І діти демонстрували ці костюми/

Урешті-решт полтавки отримали відзнаку від членів журі за кращу манеру демонстрації костюмів. Марія та Марина планують підкорити ще не один конкурс краси, утім, говорять, для цього потрібно наполегливо працювати та постійно вдосконалювати себе.

Стрічка новин