Пісні воєнних літ лунали цими днями в Полтавській обласній бібліотеці імені Котляревського

На однойменному заході присутні мали змогу не лише почути улюблені музичні твори, а й дізнатися історію їхнього створення. Славнозвісну мелодію «Катюші» пригадувала і наша знімальна група.

Мелодії, знайомі з дитинства, слова, які торкаються найпотаємніших струн душі та нікого не залишають байдужими, усе це – про пісні воєнних літ. «Синий платочек», «Смуглянка», «Темная ночь», «Ой, Дніпро-Дніпро» і багато-багато інших композиціїй звучали цього дня в Обласній бібліотеці імені Івана Котляревського. Послухати їх сюди завітали як школярі, так і ті, у кого ці пісні викликають ностальгію та сум за своїми молодими роками.

/Ніна Белецька, прийшла на захід

Ностальгія та великий біль, і печаль за те, що на нашу молодість випали такі суворі роки. І в той же час – це гордість і радість від того, що наша країна перемогла/

Організатори заходу не лише дозволили ветеранам повернутися у свою молодість, а й підготували цікаву розповідь про появу кожної із відомих фронтових пісень.

/Галина Вовченко, бібліотекар першої категорії відділу соціо-культурної діяльності ПОУНБ ім. І.Котляревського

Дуже незвичну інформацію сьогодні, я сподіваюся, що подивую нею наших відвідувачів, про пісню на слова Сімонова «Жди меня». Ця пісня звучатиме на івриті цього ж композитора російською мовою/

Знають воєнні пісні і в полтавських школах. Учні першого ліцею на цьому заході запропонували увазі присутніх власне виконання славнозвісної «Катюші».

/Анна Цебенога, учениця 8 класу Полтавського міського багатопрофільного ліцею ім. І.Котляревського

Мені подобається ця пісня. Вона дуже патріотична. Наш клас дуже дружно її заспіває, і сподіваюся, що всім сподобається/

Стрічка новин