Олександр Мамай не з'явився на суд

Нагадаємо, полтавського міського голову звинувачують в корупції із земельними ділянками. Розгляд судового провадження був запланований на 10 ранку четверга. Але так і не дочекавшись головного винуватця, суд виніс рішення перенести засідання на понеділок 12 травня. Втім, якщо Олександр Федорович й цього разу не прийде самовільно, про це подбає Управління по боротьбі з організованою злочинністю.

Корупцію буде покарано... Цього дня полтавський суд підтвердив причетність падчерки мера Полтави Олександра Мамая, а за сумісництвом – депутата міської ради Ірини Климко, до махінацій із земельними ділянками у Полтаві.

/Сергій Каплін, народний депутат України

Я знаю точно, на суддю, яка сьогодні вранці розглядала справу по падчериці Мамая, її корупційних дій, здійснювався неймовірний тиск. Але воля людини жити по закону і по Конституції взяла верх і сьогодні вранці вона прийняла рішення, що родичка Мамая звинувачувалася у корупційних діях не даремно/

На черзі – сам Олександр Федорович, який звинувачується в тому, що, будучи посадовою особою, виніс на розгляд сесії Полтавської міської ради рішення про надання його падчерці дозвіл на 1 рік на розміщення тимчасових споруд на комунальній землі площею близько 500 квадратних метрів.

/Юрій Бублик, народний депутат України

Сьогодні ми тут для того, щоб підтримати пані суддю у винесенні об'єктивного рішення, неупередженого, не на користь громади, не на користь Мамая, а об'єктивного законного рішення. Наскільки мені відомо, почав чинитися великий тиск на суддю щодо ухвалення неправосудного рішення, яким Мамай вийде чистим із зали суду/

Але пан Мамай до суду... навіть не зайшов. Засідання останнього, нагадаємо, мало розпочатися о 10:30 ранку цього дня, 8 травня. Перед приміщенням Октябрського районного суду в місті Полтава вже за годину зібралася громада.

/Сергій Каплін, народний депутат України

Я вважаю, що він ганебно, недостойно для міського голови, діда, батька, втік від правосуддя і від полтавців. Бо немає жодної людини в місті, якій би він міг спокійно дивитися в очі. Він надурив все місто, всіх людей/

Серед решти присутніх був і депутат Полтавської міської ради Олександр Шамота. Посилаючись на таємницю слідства, народний обранець не розголошує фактів у справі Мамая, лише чистосердечно зізнається, що не пам'ятає, чи голосував за виділення земельної ділянки родичці мера.

/Олександр Шамота, депутат Полтавської міської ради

На сесію виноситься дуже багато рішень, і ці рішення обговорюються протягом години, не більше. Тому відверто вам скажу, що я не пам'ятаю/

З Мамаєм, чи без, та суд розпочався. Адвокат обвинуваченого Василь Клименко клопотався про зупинення провадження у зв'язку з відсутністю головного винуватця Олександра Мамая та поданням ним клопотання до Апеляційного суду міста Полтави щодо зміни підсудності, тобто перенесення розгляду справи до судів іншого міста. Обвинувач у свою чергу звертався до суду з проханням перенести засідання на інший робочий день, але за умови, що про присутність Олександра Мамая на ньому подбають правоохоронці.

/Лариса Гольник, суддя Октябрського районного суду в м.Полтава

Суд постановив: клопотання прокурора задовольнити повністю. Клопотання адвоката задовольнити частково. Постанова оскарженню не підлягає!

(АПЛОДИСМЕНТИ)

Слава Україні!

Героям слава!/

Відтак, наступне засідання суду по справі Полтавського міського голови Олександра Мамая відбудеться в понеділок 12 травня о 14 годині в Октябрському районному суді міста Полтава. Якщо сам Олександр Федорович не захоче його відвідати, про це подбає УБОЗ.

/Дмитро Таран, обвинувач, заступник прокурора Полтавської області

Оскільки він добровільно не з'явився, я попросив суд застосувати до Мамая примусову явку і покласти виконання на УБОЗ УМВС України в Полтавській області/

Стрічка новин