Низка заходів, приурочених до Дня Перемоги, пройшла в університеті економіки і торгівлі

Серед іншого цього року з нагоди 69-ї річниці великого свята у виші виступив Полтавський симфонічний оркестр під керівництвом Народного артиста України Віталія Скакуна.

До Дня Перемоги у Полтавському університеті економіки і торгівлі щороку готуються ретельно. Студенти малюють плакати, напередодні визначної дати в холі вишу показують документальні фільми та історичні хроніки війни, проводиться ціла низка військово-патріотичних заходів.

/Володимир Гриценко, полковник запасу, в ПУЕТ займається підготовкою офіцерів запасу

Мені б хотілося всіх полтавців, наших студентів, викладачів, привітати із самим святим, світлим святом – Днем Перемоги/

До 69-ої річниці Перемоги Радянського Союзу над фашистськими загарбниками у Полтавському університеті економіки і торгівлі влаштували концерт за участю симфонічного оркестру Полтавського обласного театру імені Гоголя під керівництвом Народного артиста України Віталія Скакуна.

Головним і найпочеснішим гостем був присутній на заході очевидець буремних подій 41-45 років, ветеран Великої Вітчизняної Микола Андрійович Костенко.

Втім, не лише на свята, про ветеранів Великої Вітчизняної у Полтавському університеті економіки і торгівлі пам'ятають завжди.

/Олег Федорович, голова Ради студентів, аспірантів і докторантів ПУЕТ

Студенти з великою повагою ставляться не лише до цього дня, а й до ветеранів, які, не шкодуючи свого життя, боролися з несправедливістю в часи ВВв. Наш університет, студентський актив, ми безпосередньо спілкуємося з ветеранами, завжди їх навідуємо, допомагаємо, запрошуємо їх у гості/

Крім того, при виші працює військова кафедра, де, не відриваючись від основного місця навчання, студенти ПУЕТу можуть отримати й військове звання – навчитися бойовим примудрощам та підняти патріотичний дух.

/Володимир Гриценко, полковник запасу, в ПУЕТ займається підготовкою офіцерів запасу

З 2013 року з відкриттям у нас, в університеті, військової підготовки, військово-патріотичне виховання набрало новий імпульс та силу. У нас навчається 64 студенти, які за два роки, по закінченню університету, отримують військове звання «молодший лейтенант запасу»/

Стрічка новин