Студія «Місто» провела свою чергову благодійну акцію

Працівники нашої студії вирішили продовжити традиції благодійності та допомогти тим, хто не має власного житла і потребує елементарних речей. Ми зібрали одяг, взуття і різні предмети вжитку та передали їх безхатченкам.

Полтавські безхатченки цю зиму пережили благополучно, говорять у міському центрі адаптації. І головним чином – завдяки підтримці небайдужих жителів міста.

/Крістіна Криженко, піар-менеджер БО «Світло надії»

Хто міг принести якісь варення, консервацію, щось з дому, речі теплі – ношені, в гарному стані, але не потрібні, то люди приносили/

Нині на вулицях – плюсова температура, і менш ніж за місяць має бути календарне літо, але у центрі адаптації так само радіють будь-якій допомозі.

/В КАДРІ: жінка перебирає речіі говорить про те, що до літа вони будуть доречі і люди вдячні/

Чергову партію речей зібрав і наш колектив. Ми традиційно зносимо речі, які не потрібні вдома. А коли колеги бачать це, то також долучаються і приносять ще.

/Юлія Іващенко, журналіст Студії «Місто»

Цього разу я вирішила провести ревізію серед свого взуття. Поставилася до цієї процедури досить критично. В результаті такої перевірки близько десяти пар різноманітного взуття принесла для людей, яким воно дійсно необхідне/

Кілька речей, які в одних давно лежать без використання, – декому до вподоби.

/В КАДРІ: жіночка говорить: «Как раз модные в этом сезоне брючки, кофточки и маечки»/

Журналісти говорять: хочеться показати приклад всім і переконати, що навіть у нелегкі часи робити добрі справи неважко. А ще завжди є ті, хто не має найпростішого і потребує нашої підтримки.

/Сергій Тумаков, інженер засобів телебачення Студії «Місто»

У кожного з нас є речі, які не шкода віддати безхатченкам. Тому ми завжди залюбки долучаємось до таких акцій/

Для тих, хто також бажає допомогти, благодійники повідомляють, що під час вихідних днів поблизу одного з універмагів Полтави по вулиці 23 вересня перебувають волонтери. Вони роздають брошурки, де вказані потреби центру адаптації. Називають акцію «Добро на здачу», бо, купуючи собі продукти, можна придбати зайвий кілограм, наприклад, крупи, і залишити її благодійникам, чи залишити в скриньці гроші.

/Крістіна Криженко, піар-менеджер БО «Світло надії»

Для людей це зручно, бо, купуючи собі просто продукти, вони можуть допомогти центру адаптації. Не їздити сюди додатково. Для нас це практична допомога на 5-10 гривень, які витратить небайдужа людина. Це допомога для центру адаптації/

Стрічка новин