Полтавський «Водоканал» оголошує двомісячник спрощеної реєстрації нових абонентів

Користувачам послуг комунальники нині пропонують скористатися шансом та узаконити підключення без штрафних санкцій. Що для цього потрібно та хто може звернутися до «Водоканалу» – дивіться далі.

Із 1 травня по 30 червня цього року комунальне підприємство «Полтававодоканал» пропонує полтавцям уникнути штрафних санкцій та офіційно оформити надання своїх послуг.

/Євгенія Кузнєцова, начальник абонентського відділу КП «Полтававодоканал»

Громадяни, які самовільно приєдналися до системи централізованого водопостачання та водовідведення, мають змогу протягом травня та червня зареєструватись у встановленому порядку без сплати штрафу за самовільне підключення/

Досить часто полтавці користуються водою з міського водогону, підключивши водозабірні прилади, а зареєструвати проектно-технічну документацію вчасно не встигають, кажуть комунальники. Тому споживачам дають шанс скористатися оголошеним двомісячником. Для укладання договору і реєстрації необхідно звернутися до служби обліку та реалізації «Полтававодоканалу» за адресою вулиця Спаська, 9 і написати заяву. Необхідно взяти з собою копії паспорта та ідентифікаційного коду, домову книгу або довідку про кількість мешканців будинку, проект на водопостачання чи водовідведення. Якщо ж ви не маєте проекту на момент подання заяви, строк виконання документації буде відтерміновано. Фахівці Полтавського водоканалу радять не зволікати з реєстрацією, адже після закінчення терміну спрощеної реєстрації розпочнуться рейдові перевірки щодо самовільних підключень до міського водогону. Винних у таких порушеннях притягуватимуть до відповідальності.

Стрічка новин