Полтавський «Водоканал» оголошує двомісячник спрощеної реєстрації нових абонентів

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/61x1-RHwgP8QZ

Користувачам послуг комунальники нині пропонують скористатися шансом та узаконити підключення без штрафних санкцій. Що для цього потрібно та хто може звернутися до «Водоканалу» – дивіться далі.

Із 1 травня по 30 червня цього року комунальне підприємство «Полтававодоканал» пропонує полтавцям уникнути штрафних санкцій та офіційно оформити надання своїх послуг.

/Євгенія Кузнєцова, начальник абонентського відділу КП «Полтававодоканал»

Громадяни, які самовільно приєдналися до системи централізованого водопостачання та водовідведення, мають змогу протягом травня та червня зареєструватись у встановленому порядку без сплати штрафу за самовільне підключення/

Досить часто полтавці користуються водою з міського водогону, підключивши водозабірні прилади, а зареєструвати проектно-технічну документацію вчасно не встигають, кажуть комунальники. Тому споживачам дають шанс скористатися оголошеним двомісячником. Для укладання договору і реєстрації необхідно звернутися до служби обліку та реалізації «Полтававодоканалу» за адресою вулиця Спаська, 9 і написати заяву. Необхідно взяти з собою копії паспорта та ідентифікаційного коду, домову книгу або довідку про кількість мешканців будинку, проект на водопостачання чи водовідведення. Якщо ж ви не маєте проекту на момент подання заяви, строк виконання документації буде відтерміновано. Фахівці Полтавського водоканалу радять не зволікати з реєстрацією, адже після закінчення терміну спрощеної реєстрації розпочнуться рейдові перевірки щодо самовільних підключень до міського водогону. Винних у таких порушеннях притягуватимуть до відповідальності.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію