Цього року аварійність на дорогах міста зросла на 150%

Винних у порушенні Правил дорожнього руху притягуватимуть до відповідальності. Особливо це стосується пасажирського транспорту. Адже цифри говорять самі за себе. Цього року аварійність на дорогах міста зросла на 150%. Тому Державтоінспекція з профілактичною метою провела рейд серед пасажироперевізників.

Кожен водій, який виїжджає на маршрут, повинен мати при собі певні документи, розповідає водій зі стажем Сергій Оніщенко. Він, працюючи на маршруті «Сади-2 – Інститут зв'язку», чітко називає їх перелік.

/Сергій Оніщенко, водій маршрутки

Посвідчення водія, звичайно, план маршруту, страховка, дозвіл, діагностика автомобіля, що він зремонтований/

І саме особливу увагу інспектори ДАІ звертають на технічний стан автобуса. Адже протягом останнього року значно зросла кількість ДТП, що сталися за участю пасажироперевізників.

/Тарас Полтавець, старший інспектор з особливих доручень відділу АТІ та ОРЕР УДАІ УМВС України в Полт.обл.

За 4 місяці 2014 року на території міста Полтава трапилося 5 ДТП. У 2013 було 2 таких пригоди. Тобто збільшилося на 150%/

А на 500% збільшилася кількість постраждалих в аваріях: 18 цього року проти 3 – у минулому. Частіше всього, розповідає Тараса Полтавець, водії порушили такі правила.

/Тарас Полтавець, старший інспектор з особливих доручень відділу АТІ та ОРЕР УДАІ УМВС України в Полт.обл.

Виїзд на смугу зустрічного руху, порушення правил маневрування, недотримання дистанції. Особливу увагу звертаємо на технічний стан автобуса. Бо безпека пасажира залежить від того, в яких умовах перевізники нашого міста/

Крім сумлінних водіїв, в ході рейду інспектори ДАІ виявили і порушників. Наприклад, водій цієї маршрутки їздив, як-то кажуть «на лисій гумі». За подібний проступок потрібно буде сплатити штраф у розмірі 680 гривень, адже у ході перевірки був складений адміністративний протокол. Напередодні ж та у період свят, нагадують працівники Державтоінспекції, потрібно особливо уважно ставитися до поїздок громадським транспортом.

Стрічка новин