Голова Полтавської обласної ради Петро Ворона завітав до редакції газети «Зоря Полтавщини»

Під час зустрічі з колективом видання посадовець висловив свою думку з приводу нинішньої ситуації в Україні, а також – щодо подальшого розвитку держави. Які теми найбільше цікавили журналістів – дивіться у наступному сюжеті.

У дружній та невимушеній атмосфері відбулося спілкування голови Полтавської обласної ради Петра Ворони із колективом газети «Зоря Полтавщини». Діалог у форматі «питання-відповідь» посадовець розпочав короткою передмовою, де наголосив на важливості у сучасних умовах консолідовано-державницької позиції журналістів. Адже, відзначив Петро Ворона, українські ЗМІ відчутно програють в інформаційній війні своїм російським колегам. Перше ж питання від журналістів «Зорі Полтавщини» стосувалося змін у відзначенні цьогорічного Дня Перемоги. Петро Ворона відповів, що для нього це, перш за все, свято зі сльозами на очах, адже кожна українська сім'я втратила багато близьких на війні.

/Петро Ворона, голова Полтавської обласної ради

Це свято справді повинно об'єднувати, тому що для мене як для українця немає різниці між тими людьми, які воювали, хоча вона були по різні сторони барикад. Специфічна історія Української Повстанської Армії, вони воювали на своїй території за свою країну. Унікальна героїчна історія ветеранів Великої Вітчизняної війни/

Спілкування із журналістами торкнулося широкого кола тем. Зокрема спіробітників «Зорі Полтавщини» цікавила думка Петра Ворони стосовно адміністративно-територіальної реформи, питань соціального захисту, медичного обслуговування в Україні, розвитку місцевого самоврядування тощо. Не обійшли своєю увагою журналісти і актуальне нині підвищення цін. За словами голови Полтавської облради, це – похідна від економічної і політичної криз.

/Петро Ворона, голова Полтавської обласної ради

Якби не відбулася Революція гідності, то взагалі цей вибух був би більший. Ви знаєте, що казна була на половину порожньою і це можна було проаналізувати за роботою казначейства, вибух був би більший/

Подолати кризу, вважає Петро Ворона, можна лише шляхом злагодженої роботи усіх владних структур.

Стрічка новин