У Хорольському районі четверо хлопців гру у футбол поєднали з крадіжкою

Влаштувавши футбольне поле на території недіючого підприємства, знайшли та викрали зі складу автозапчастини на суму близько двох тисяч гривень.

Четверо хлопців влаштували майданчик для гри у футбол на території Хорольського комунального господарства. Підприємство переживає не кращі часи, тому люди тут майже не з'являлися. Ангари ж охоронялися тільки вночі. Коли грали у футбол, один з хлопців крізь вікно помітив, що на складі зберігаються металеві запчастини та наполовину розібрана техніка. Запропонував товаришам викрасти метал, вирученого, на його думку, вистачило б на кишенькові витрати. Ідею товариші не підтримали, тому ініціатор вирішив діяти самостійно. Наступного дня він забрався на дах ангару. За допомогою молотка, який прихопив з дому, зірвав кілька листів шиферу, проломив стелю і потрапив усередину. Поцуплене залишив на горищі. За кілька днів металеві деталі викрадали вже усі разом. І так – кілька разів. Згодом охоронець помітив стежину до складу, скинутий шифер і нестачу автозапчастин. Здавали хлопці викрадене до одного і того ж приймального пункту. За цим їх і викрили.

Один з підлітків раніше викрадав металеві листи, інший - здійснював дрібні крадіжки з приватних господарств. Родина ще одного хлопця перебуває на обліку як неблагополучна, оскільки мати періодично ухиляється від обов'язку виховання дитини. Найстаршому з них 17, наймолодшому – 14. Взагалі викрали металевих деталей на суму близько двох тисяч гривень. Після затримання хлопці одразу зізналися у скоєному. Запевнили, що шкодують, і більше такого не чинитимуть.

Стрічка новин