На Полтавщині триває операція «Нерест-2014»

Днями у Глобинському районі співробітники ДАІ разом із рибінспекцією зупинили автомобіль «Фольксваген», у якому знаходилася майже тонна свіжовиловленої риби. Більше про боротьбу правоохоронців із браконьєрами дивіться у наступному сюжеті.

Нещодавно працівники ДАІ Глобинщини разом із рибінспекцією зупинили автомобіль «Фольксваген». За його кермом був чоловік, який займався незаконним рибним промислом.

/Юрій Сулаєв, начальник ВЗГ УМВС України в Полтавській області

Виявилося, що чоловік перевозив майже тонну свіжовиловленої риби. На нього було складено адміністративний протокол за ст. 88 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Рибу вилучено/

Загалом з початку квітня працівники міліції разом із рибінспекцією та громадськими організаціями ведуть активну боротьбу проти браконьєрства на водоймах області. Лише за минулий місяць правоохоронці провели понад 130 спільних рейдів водоймами області, у результаті яких на правопорушників складено 37 адміністративних протоколів. За заняття незаконним рибним промислом відкрито 5 кримінальних проваджень.

/Юрій Сулаєв, начальник ВЗГ УМВС України в Полтавській області

В період нересту заборонено виходити на водойми на плавзасобах, також заборонений масовий вилов риби. Дозволяється ловити рибу виключно з берега на вудку з одним гачком/

Міліція Полтавщини закликає громадян не порушувати законодавства й утримуватись від браконьєрства заради збереження природних ресурсів краю.

Стрічка новин