Пройти 15 етапів квесту і знайти справжній скарб

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/W1cFDmkNgPAec

За такою схемою шестикласники Полтавської гімназії №31 мандрували територією літературно-меморіального музею Володимира Короленка. Гра-квест мала на меті перевірити у школярів не лише знання життєвого та творчого шляху письменника, а й їхнє вміння орієнтуватися на місцевості, вирішувати логічні завдання.

Сьогодні на шестикласників 31-ої Полтавської гімназії очікує незвичайна екскурсія. Науково-пізнавальна гра, розроблена співробітниками літературно-меморіального музею Володимира Короленка, запевняють у закладі, є абсолютно унікальним новаторським продуктом.

/Людмила Вітенко, науковий співробітник Полтавського літературно-меморіального музею В.Короленка

Вчителі, та і самі діти, нам виставили такі побажання про те, що вони не хочуть вже у такому віці слухати академічну екскурсію, їм хочеться чогось нового, особливого, ігрового, пригодницького/

Перед початком квесту усі учасники розподіляються на три команди. Отримавши перші підказки, вони вирушають за маршрутами. Територія гри розповсюджується на паркову частину музею, сад, флігель, меморіальний будинок. Діти швидко та впевнено долають перші етапи. Говорять: квест захоплюючий та пізнавальний водночас.

/Олексій Ткаченко, учень 6 класу Полтавської гімназії №31

Зацікавився цією грою тим, що треба знайти багато точок – 15 точок по всій території музею. Це дуже цікаво. Ми дізнаємося багато із життя Короленка, коли ми ось ходимо, шукаємо, знаходимо його великі книги/

Одна із книг Володимира Короленка допомагає команді Олексія Ткаченка отримати наступну підказку.

/ІНТЕРШУМ

Капітан команди зачитує наступне завдання: «У книзі відшукайте твір, який приніс Короленку світову славу»/

Доки одна команда шукає записки у будинку – інша знаходить необхідні вказівки на подвір'ї. Завдання, підготовлені організаторами квесту, перевіряють обізнаність дітей у різних галузях: біологія, географія і, звичайно, література.

/Єлизавета Нечитайло, учениця 6 класу Полтавської гімназії №31

Ці завдання дуже цікаві, але все ж таки там треба подумати, щоб зрозуміти, де інша записка захована/

Більшість завдань гри пов'язані із життям та творчістю Володимира Короленка. Про письменника діти знають багато, адже неодноразово відвідували цей музей на звичайних екскурсіях.

/Максим Захаров, учень 6 класу Полтавської гімназії №31

У нього було дуже важке, але гарне життя. Він дуже творча людина/

У підсумку гри на всіх учасників очікували солодощі та духмяний чай.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію