Кандидат в Президенти Анатолій Гриценко цими днями відвідав Полтаву

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/CB4b4IzDgPBr4

Офіцер, екс-міністр оборони, лектор Гарвардського університету – цими днями наше місто відвідав кандидат на посаду Президента України Анатолій Гриценко. У Полтаві політик встиг поспілкуватися із журналістами та зустрітися з виборцями – без відповіді на своє питання не залишився жоден.

У Полтаві приїзд Анатолія Гриценка був аншлаговим. Зала Міського будинку культури ледь змогла вмістити всіх бажаючих поспілкуватися із кандидатом на посаду Президента України - люди стояли навіть у проходах. Та попри таку кількість народу кожен зміг отримати відповідь на своє питання. Останні стосувалися всього: від ставлення Анатолія Гриценка як офіцера та екс-міністра оборони до дій влади в Криму та Сході України до популярної нині люстрації. Анатолій Гриценко вважає, що Турчинов, який сьогодні виконує обов'язки Президента, а відтак – і головнокомандуючого країни, вже заробив на 15 років кримінальної відповідальності за бездіяльність, яка потягла за собою ганебну здачу Криму Росії, та ті рішення, які можуть зробити те саме зі Сходом. Україна нині переживає період очищення від брехні, зрадників та корупції. За президентства Анатолія Гриценка люстрація чекає на кожного, навіть найдрібнішого чиновника.

/Анатолій Гриценко, кандидат на посаду Президента України

Перший показник - чи порушував чиновник закон? Якщо ні - хай працює, якщо так - під суд, відповідати. Справедливо? Справедливо. Друге - крав чи не крав? Якщо ні - працює далі. Якщо крав - поверни, і з «вовчим білетом» без права роботи на державній службі/

Все просто, і не треба вигадувати велосипед. Те саме, на думку Анатолія Гриценка, потрібно і для максимально швидкого підняття української економіки - методи вже давно описані у підручниках.

/Анатолій Гриценко, кандидат на посаду Президента України

Треба припинити «азаровщину» - піднімати податки, збори, акцизи, навпаки, треба зменшувати. Не боятися цього, щоб економіка вийшла з тіні, почали працювати підприємства. Друге, кованим залізом випалювати монополії. Монополія - це зло, зло в економіці, зло в політиці, зло в ЗМІ. На посту Президента жодного закону по монополізації не підпишу!/

На посаді Президента Анатолій Гриценко обіцяє сприяти підприємництву. В першу чергу - за рахунок скасування корупційного податку на додану вартість. По-друге, завдяки зменшенню кількості контролюючих органів щонайменше на третину. Законопроект про повну ліквідацію податкової міліції Анатолій Гриценко вніс ще 3 роки тому. За простими підрахунками останній щороку економитиме країні близько 1,5 мільярда гривень, не кажучи вже про тиск, якого позбудеться малий та середній бізнес. Бізнес працюватиме лише поза політикою, а от тим олігархам, хто вже встиг заробити мільярди, особливо - користуючись своєю посадою в уряді, Анатолій Гриценко поки що наполегливо пропонує, а, ставши президентом, вимагатиме віддати половину своїх статків українському народові.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію