35 тисяч гривень – для хворих дітей

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/NXHgNeAmgPCcy

35 тисяч гривень для хворих дітей зібрали у Полтаві під час традиційної акції волонтери Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця». Долучилося до неї близько чотирьох сотень мешканців нашого міста. З якою метою небайдужі збирали кошти цього року – дивіться у наступному сюжеті.

Щовесни вони виходять на вулиці Полтави, аби допомагати дітям. Метою цьогорічної акції Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» став збір коштів для малечі із вадами зору. За гроші учасників акції організатори планують закупити обладнання для раннього виявлення останніх у новонароджених.

/Наталія Удовіченко, голова регіонального штабу ВБФ «Серце до серця» у Полтавській області

Однією з наших цілей є організувати, створити спільно з Міністерством охорони здоров'я медичний кабінет, таку маленьку операційну, де будуть робити операції діткам з косоокістю безкоштовно. Зараз ця операція коштує близько 30 тисяч гривень/

Акція «Серце до серця» відбувається у Полтаві вже вдев'яте. Цього разу вона згуртувала навколо себе триста волонтерів. Окрім традиційного збору коштів у спеціальні скарбнички, вони взяли участь у роботі містечка майстрів і навіть організували флеш-моб «Живе серце». Волонтери фонду разом з представниками авто- та мотоклубів біля одного із торгово-розважальних центрів міста утворили велетенське серце як символ акції та людяності.

/ІНТЕРШУМ

Волонтери роблять серце/

Конкретні добрі справи несуть у собі гарний приклад для суспільства вцілому, вважають учасники акції.

/Олександр Коба, лідер ГО «Злам стереотипів»

На нашу думку, якщо суспільство буде поступово переходити від егоцентричних думок, коли воно намагається відокремитися від чужих хвороб та смертей, думає, що його це ніколи не торкнеться, до суспільства, де кожен намагається підтримати кожного, ми дійсно матимемо всередині потужну, якісну країну/

Зусилля волонтерів не залишилися марними: протягом акції їм вдалося зібрати 35 тисяч гривень.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію