Ансамбль фольклорно-стилізованого танцю «ПЛАЙ» отримав звання Народного

Днями в обласному центрі естетичного виховання учнівської молоді пройшов звітний концерт ансамблю фольклорно-стилізованого танцю «ПЛАЙ». Цього року колектив отримав почесне звання Народного. Нині він нагадує велику родину, адже налічує понад 100 вихованців. Цього разу у концерті взяли участь дітлахи віком від 5 до 16 років. Як усе було – бачили наші кореспонденти.

Ансамбль фольклорно-стилізованого танцю «ПЛАЙ» розпочав свою діяльність 8 років тому, 2014-й став для нього доленосним: колективу писвоїли звання Народного. З цього приводу вихованці ансамблю на чолі зі своїм керівником Лілією Довганюк підготували звітний концерт, усього – 16 хореографічних постанов різного танцювального жанру.

/Лілія Довганюк, керівник Народного ансамблю фольклорно-стилізованого танцю «ПЛАЙ»

Ми працюємо над сучасною хореографією, а також над народною і над класичним танцем, об'єднуємо все це у стилізовані хореографічні постановки/

Цього разу на сцені обласного центру естетичного виховання учнівської молоді виступали навіть найменші вихованці ансамблю – діти 5-6 років. Більш старших, говорить керівник колективу Лілія Довганюк, вже не здивуєш поїздками та фестивалями, вони – їх постійні учасники.

/Бліц

Вивчили багато нових танців, було багато виступів/

/Бліц

Ми побували в Харкові, Києві, виступали в палаці дозвілля «Листопад»/

/Бліц

Для перемоги в конкурсі ми можемо так натягувати носки, що ноги болітимуть, і навіть через тиждень біль не мине!/

/Бліц

- Я один, а їх тут аж 30 дівчат!

- Як тобі з ними?

- Добре!/

Заслуга ансамблю «ПЛАЙ» в тому, що колектив працює над відтворенням культури народного танцю, щоправда, із елементами сучасного. Творчий шлях дружньої танцювальної родини – це безперервні пошуки і експерименти. Все для того, щоб дивувати глядача. Поки що «плаївцям» це вдається.

Стрічка новин