Полтавщину відвідав кандидат на пост Президента, лідер ВО «Свобода» Олег Тягнибок

Лідер Всеукраїнського об'єднання «Свобода» Олег Тягнибок провів на Полтавщині низку зустрічей: в Миргороді, Решетилівці та обласному центрі. Кандидат на пост Президента України вислухав проблемні питання, які турбують жителів нашого регіону. Чим найбільше нині стурбована громада та які шляхи подальшого розвитку країни пропонує Олег Тягнибок – дивіться у нашому наступному сюжеті.

В залі – яблуку ніде впасти. Полтавська молодь, люди середнього та старшого віку - всі вони, патріоти своєї держави, прийшли на зустріч з кандидатом у Президенти України Олегом Тягнибоком. Тому не випадково гасло «Плекаймо українську силу!» стало основним змістом передвиборчої програми лідера Всеукраїнського об'єднання «Свобода». Відтак головне, що нині повинні усвідомити в усіх регіонах України, - неподільність держави. Адже ми унітарна країна, і говорити про федералізацію просто неприйнято, переконаний Олег Тягнибок.

/Олег Тягнибок, кандидат на посаду Президента України

Федерація для України зараз ні політично, ні геополітично, ні історично не сприймається. Ми підтримуємо ідею децентралізації влади - поділу повноважень між столицею і областями, але ні в якому разі це не повинно бути пов'язано і нічого немає спільного з федеративним поділом держави/

Основними партнерами у зовнішній політиці, наголосив на зустрічі з громадою лідер Всеукраїнського об'єднання «Свобода», повинні стати країни Балто-Чорноморської геополітичної осі (Швеція, Норвегія, Литва, Латвія, Польща, Грузія та інші). Але в жодному випадку не Росія. Адже східний сусід, відзначає Олег Тягнибок, вже показав своє дійсне обличчя під час анексії Криму та нинішніх конфліктів на кордоні України. Ці події могли б закінчитися за іншим сценарієм, якби правоохоронні органи проявили більшу рішучість. Саме про проблему бездіяльності міліції та влади, розповідає політик, йому говорять мешканці як Полтавщини, так і всієї України.

/Олег Тягнибок, кандидат на посаду Президента України

Ми вважаємо, що мусть відбуватися просто масова ротація особового складу правоохоронних органів. Ще раз хотів підкреслити: ті, хто бояться використовувати зброю проти терористів та сепаратистів, ті, хто мають інші мотивації щодо невиконання наказу.ю вони повинні потрапляти під кримінальну відповідальність, бо терпіти далі - просто неможливо/

Відтак потрібно терміново провести люстрацію влади. А на звільнені вакансії призначити молодих фахівців. Важливе місце у передвоборчій програмі Олега Тягнибока посідає і проблема української мови. Тільки вона має бути державною, і в жодному разі – не російська.

Стрічка новин