Олександра Мамая звинувачують у корупції та втечі за кордон

Відсьогодні Олександр Мамай – більше нелегітимний міський голова. Принаймні до того часу, поки суд не скасує протокол про корупційні дії полтавського мера, які той напередодні отримав в працівників УБОЗу. Про це під час телефонної розмови повідомив Сергій Каплін. Народний депутат України запевняє: з особистих джерел йому стало відомо, що Олександр Мамай не подавав до правоохоронних органів жодних оскаржень своєї причетності до махінацій із земельними ділянками та вже залишив межі України.

/Сергій Каплін, народний депутат України

Я хочу повідомити своїм землякам, полтавцям про те, що вчора співробітника УБОЗу МВС було вручено міському голові Мамаю протокол про корупцію під час розподілу земельних ділянок. Після цього він мав би опротестувати такий документ у суді, проте він утік з країни, вирушивши за кордон з аеропорту в місті Харків. Хочу повідомити, що з цього дня ми не маємо міського голови Полтави, поки правоохоронні органи і суд не скасують або підтвердять цей протокол про корупцію/

Народний депутат у своєму зверненні також закликав правоохоронні органи та суд дотримуватися букви закону під час прийняття рішення стосовно Полтавського міського голови. А от Олександр Мамай у свою чергу закликав Сергія Капліна... перевіритися у психіатра та вивчити Закони. Наявність протоколу про корупцію від УБОЗу він не спростував, але і не підтвердив, втім запевнив, що не збирається тікати за кордон і повернеться до роботи 7 травня.

/Олександр Мамай, Полтавський міський голова

- Якщо чесно, то мені б не хотілося коментувати необізнаних людей у цій справі. Тут не треба коментувати, а треба просто відкрити Закон «Про місцеве самоврядування», «Про корупцію», «Про адміністративний протокол» – там все написано чорним по білому, це раз, а по-друге, якщо якийсь депутат телефонує і щось розказує, то я вважаю, цьому депутату треба обстеження пройти мабуть в психіатра в першу чергу, потім, коли обстеження покаже, що він здоровий, вивчити закони і вже тоді давати якісь коментарі.

- Олександре Федоровичу, то є такий протокол? Вам щось відомо про його існування?

- Який би протокол не був, хто б його не виписував, та сторона, яка складає протокол, повинна звернутися до суду. Протокол лише тоді, коли є рішення суду, інших протоколів немає.

- А вас до суду вже запрошували?

- Ні до якого суду мене ніхто не запрошував. Я зараз знаходжуся у відпустці. Відпустка в мене на 4 дні. От ви мені зателефонували і оідразу дозвонилися. Хочу всіх заспокоїти - 7 числа я буду на роботі/

Стрічка новин