За нескошену траву для громадян – штраф від 340 до 1360 гривень

Для юридичних осіб – сума більша – від 850 до 1700 грн. Саме таке адміністративне покарання очікує на полтавців, якщо вони не дотримуватимуться правил благоустрою і розводитимуть бур'яни на прилеглій території.

Інспекція по контролю за благоустроєм, екологічним і санітарним станом міста влаштовує рейди, мета яких – перевірити, чи утримують полтавці прилеглу територію в належному стані. За невиконання діючих вимог складають адміністративні протоколи. Їх розглядають на профільних комісіях та накладають на порушників штрафи, сума яких для громадян сягає 1360, а для фізичних осіб – 1700 грн.

/Олег Діденко, в.о. начальника відділу інспекції по контролю за благоустроєм, екологічним і санітарним станом Полтави

Згідно зі ст.27 правил благоустрою, підприємства, установи та організації, незалежно від форми власності, зобов'язані знищувати бур'яни на прилеглій території, а саме – на відстані до 20 метрів. Також і власники приватного сектору – на відстані до 5 метрів від межі земельної ділянки/

Погодні умови сприяють швидкому росту трави. Нині її косять не лише працівники комунального підприємства «Декоративні культури». За цю роботу, говорять в інспекції по контролю за благоустроєм, активно взялися у районних радах міста. Днями упорядкували схили вулиці Леніна. А от громадянам, які мешкають у приватному секторі, говорять, часто бракує пильності. Фахівці інспекції нагадують полтавцям: за недотримання правил благоустрою та розведення плантацій бур'янів на них чекає адміністративне покарання.

Стрічка новин