Лише місяць залишився до старту першої зміни у літніх дитячих таборах

А отже, для вожатих настав час посиленої підготовки. У Полтаві вже кілька років поспіль діє спеціальна школа, де молодим людям допомагають оволодіти навичками роботи з дітьми. На одному з лекційних занять у Школі вожатого побувала наша знімальна група.

У когось у планах на літо – відпочинок, а хтось у найспекотнішу пору року воліє працювати. Бажання стати вожатими у дитячих оздоровчих таборах щороку виявляє близько півтори сотні молодих осіб.

/Тетяна Зозуля, хоче бути вожатою

Робота з дітьми завжди цікава, коли ти спілкуєшся з ними, віддаєш їм частинку себе, обмінюєшся думками, завжди для себе можеш щось почерпнути цікаве/

Готує полтавську молодь до роботи у дитячих оздоровчих таборах Обласна школа вожатого. Серед учасників цього лекційного заняття – як ті, хто вперше випробовуватимуть себе у ролі вожатих, так і ті, кому вже доводилося працювати із дітьми.

/Владислав Ус, хоче бути вожатим

Я вже мав такий досвід бути вожатим. В принципі сподобалося. Для підвищення кваліфікації прийшов скласти ці курси/

Навчання у Школі вожатих дозволяє отримати не лише базові та психолого-педагогічні знання, які необхідні у роботі, а й уміння працювати у команді, навички самоменеджменту, лідерські якості. Стати вожатим, говорять в Обласному молодіжному центрі, мають змогу молоді особи віком від 18 до 25 років, які навчаються або працюють, є комунікабельними, володіють організаторськими здібностями та люблять дітей.

/Ірина Панченко, начальник відділу «Центр патріотичного виховання та підтримки громадських ініціатив молоді» Обласного молодіжного центру

Після самоопрацювання вони приходять до нас на другий етап і пишуть тестування. За результатами тестування відбираються 20 молодих осіб, які їдуть на виїзний семінар в один із таборів Полтавської області/

Продемонструвати свої знання, а також отримати корисну для себе інформацію майбутні вожаті зможуть на навчально-виїзному семінарі, який відбудеться вже 1 травня на базі Полтавського дитячого оздоровчого центру «Маяк» у с. Головач.

Стрічка новин