Виставку одразу трьох художників відкрили у Галереї мистецтв

Її автори – Народний художник України Володимир Колесников та його сини Дмитро і Володимир. З-поміж презентованих робіт – графічні і живописні твори. Частину з них столичні митці написали на Полтавщині. Це, розповідають, їхня мала Батьківщина.

Володимир Колесников - Народний художник України, завідувач кафедрою живопису і графічного дизайну одного зі столичних вишів. У його творчому активі - 38 персональних виставок та 130 - національного і міжнародного рівнів. Нині з живописними і графічними творами художника можна ознайомитись у Галереї мистецтв. Друзі і колеги чекали Володимира Григоровича на відкритті експозиції, проте через проблеми зі здоров'ям він не прийшов. Але були його сини - Володимир і Дмитро, вони ж - співавтори виставки "Украна-Португалія". У цій країні бували неодноразово, тут нині мешкає наймолодший з родини Колесникових - Дмитро.

/Дмитро Колесников, співавтор виставки

Така дуже цікава ситуація в Португалії, є виставки, а є так звані "камерамуніціпал", це коли ти приходиш, показуєш портфоліо, називаєш ім'я і записуєшся в чергу, не важливо, є у тебе гроші, чи ні, просто записуєшся в чергу/

Дмитро розповідає: теж записався і нині чекає своєї черги. Багато робіт молодого митця - у формі трикутника, вони, розповідає, символізують єдність. У Полтаві свої роботи Колесникови презентували не випадково, тут родина проживала довгий час, нині ж приїздять у гості до рідних, друзів, знайомих.

/Володимир Колесников, співавтор виставки

Практично всі свої нові роботи ми стараємось презентувати у Полтаві/

Старший син Володимира Григоровича, його тезка, займається відеорекламою, монументально-декоративним мистецтвом та живописом. Заслужений художник Віктор Трохимець-Мілютін давно товаришує зі старшим Володимиром Колесниковим, на відкриття виставки прийшов одним із перших.

/Віктор Трохимець-Мілютін, Заслужений художник України

Вони давно разом виставляються, один краще іншого/

Роботи родини Колесникових зберігаються у приватних колекціях не лише в Україні, а й закордоном. І не тільки в Португалії, а й у Німеччині, Японії, Китаї, Канаді, Італії, Фінляндії та Австрії.

Стрічка новин