У Полтаві визначили переможців першого туру Всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків «Нацбанк майбутнього»

Цьогоріч до участі у ньому надійшло 112 робіт маленьких художників. На них діти зображували своє бачення завдань, що стоять перед Національним банком. На урочистій церемонії нагородження переможців побувала і наша знімальна група.

Вже втретє Всеукраїнський конкурс дитячих малюнків на тему «Національний банк майбутнього» об’єднує творчих і талановитих дітей з Полтавщини. Цього року географія учасників розширилася. На конкурс надійшли малюнки не лише від вихованців полтавських загальноосвітніх та художніх шкіл. До них приєдналися також художники з Кременчука, Комсомольська, Зінькова, Глобино, Чутова і Головача. Беручи участь у конкурсі, говорять організатори, малеча підвищує рівень фінансової грамотності та поглиблює свої знання щодо Нацбанку. У порівнянні з минулим роком значно зросло професійне виконання робіт, також став глибшим зміст та розкриття теми.

/Людмила Корзун, начальник відділу економічної роботи Управління НБУ в Полтавській області

Результати конкурсу показали, що діти свої знання щодо Нацбанку, його завдань вдосконалили, вони вірно відобразили ті завдання, які стоять перед Нацбанком, те, що Нацбанк забезпечує економічне зростання країни/

Для дітей цей конкурс – зайва нагода проявити свої творчі здібності та фантазію. Вони, розповідають керівники гуртків, з великим бажанням підійшли до виконання поставленого завдання. Як результат – різноплановість та оригінальність робіт.

/Вікторія Баришева, керівник гуртка «Палітра» Чутівського палацу дитячої та юнацької творчості

Теми дуже різні, направлення. У когось є фантастичне – це корабель, на якому зображений банк, у когось це більш прозаїчно, сама будівля в квітах. Кожна дитина підійшла творчо і вона зобразила так, як вона бачить, а ми допомогли їм у цьому/

Зважаючи на високий рівень майстерності виконання робіт, членам журі конкурсу було важко визначити переможців. Оцінюючи роботи конкурсантів, вони зважали на відповідність малюнка темі, художній рівень та композиційну досконалість, оригінальність, якість виконання та охайність. Усі ці критерії, на думку членів журі, у повній мірі втілилися у роботі Валерії Земцової з Зіньківської районної станції юних техніків.

/Валерія Земцова, переможниця ІІІ Всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків на тему «Національний банк майбутнього»

На моїй роботі був зображений козак – це Національний банк, він захищає нас від різних негараздів. Дівчина уособлює Україну – це єдність, добробут, процвітання нашої держави/

Оригінальний сюжет та висока майстерність виконання роботи дозволила Валерії стати переможницею цього конкурсу. Разом із ще двома лауреатами вона представлятиме Полтавщину на другому турі Всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків у Києві.

Стрічка новин