В ЗОШ №10 виховують майбутніх платників податків

Виховувати сумлінного платника податків варто з самого дитинства, вважають у Головному управлінні Міндоходів у Полтавській області. Саме тому дев'ятикласники загальноосвітньої школи №10 впродовж першого кварталу цього року наполегливо вивчали спецкурс «Основи податкових знань». А сьогодні закріпити та поглибити свої знання вони мали змогу, беручи участь у діловій грі «Останній герой». Хто вийшов з неї переможцем, знають наші журналісти.

Із 10-ою загальноосвітньою школою Головне управління Міндоходів у Полтавській області співпрацює вже близько 15 років. Податківці тут часті гості на різноманітних виховних та навчально-ігрових заходах.

/Вікторія Захарченко, начальник інформаційно-комунікаційного відділу ГУ Міндоходів у Полтавській області

Виховувати сумлінного платника податків необхідно з дитинства, тому що якщо дитина усвідомлює з дитинства, що необхідно сплачувати податки, як результат - це життя у заможній державі. Тому тільки так ми будемо жити дійсно у заможній Україні/

Розуміють це і самі дев'ятикласники. Упродовж першого кварталу цього року вони вивчали спецкурс «Основи податкових знань». У ході лекцій та завдяки спеціальному підручнику учні познайомились з історією появи, призначенням податків, а також необхідністю їхньої сплати. Ці знання знадобилися школярам у діловій грі «Останній герой», яку для них розробили фахівці Головного управління Міндоходів у Полтавській області.

/Юлія Гришина, капітан команди «Патріоти»

На даний момент все це дуже актуально у зв'язку з останніми політичними подіями, і ми якось не хотіли залишатися осторонь, хотіли внести свій вклад у будівництво нової системи/

Дві команди – «Юні податківці» та «Патріоти» – у рамках гри мали подолати кілька творчих завдань та конкурсів. До них, зізнаються школярі, старанно готувалися.

/Катерина Нечухран, капітан команди «Юні податківці»

Ми кожного дня збиралися гуртом, говорили про назву, обговорювали всі разом. Це була колективна робота, дуже злагоджена робота, і ми навіть зрозуміли, що ми більше ніж клас, більше ніж просто друзі, ми як ціла родина/

Чудова підготовка допомогла учасникам ділової гри швидко і професійно проходити усі етапи, на кожному з них демонструвати свої глибокі знання з податкової тематики. За підсумками цього інтелектуального змагання сильнішою виявилася команда «Патріоти», лише на кілька балів випередивши «Юних податківців».

Стрічка новин