Майже 6000 гривень – таких збитків завдали державі двоє рибалок-браконьєрів

Працівники лінійного пункту в річковому порту Кременчук затримали їх на Дніпродзержинському водосховищі, поблизу села Орлик. Під час огляду в останніх виявлено та вилучено дюралевий човен, двигун «Ямаха», 5 риболовецьких сіток та свіжовиловлену рибу вагою більш ніж 25 кг.

З початку місяця на водоймищах Полтавщини настає період нересту. А отже, і час пожвавлення рибалок-браконьєрів.

/Олег Стешенко, начальник водної міліції КМВ УМВС України в Полтавській області

За період з 1 по 16 квітня працівниками підрозділу було вже затримано та задокументовано 5 фактів браконьєрських злочинних угруповань, які займалися незаконним рибним промислом/

Так нещодавно «на гарячому» вдалося затримати двох 27-річних чоловіків, які займалися незаконним рибним промислом. Разом із ними виявили більше 25 кг улову.

/Олег Сєров, інспектор служби охорони природо-заповідного фонду України

Спіймали близько 60 рибин, чим нанесли шкоду істотну державі. Нами були затримані та вилучені сітки, плавзасіб з підвісним двигуном. Все це зафіксовано в протоколах/

На Дніпродзерджинському водосховищі заборонений масовий вилов риби з 1 квітня по 10 червня включно. Тож за скоєне чоловікам загрожує штраф від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеження волі на строк до трьох років з конфіскацією знарядь і засобів промислу та всього добутого.

Стрічка новин