В аграрній академії провели конкурс «ФОФ має таланти!»

У Полтавській державній аграрній академії триває Тиждень Навчально-наукового інституту економіки та бізнесу Полтавської державної аграрної академії. Як виявилося, в останньому не тільки готують кваліфікованих фахівців та науковців, а навчають більше ніж творчу молодь. В цьому переконалася і наша знімальна група на конкурсі «ФОФ (скорочено – від Факультет обліку та фінансів) має таланти!».

Щороку на всіх факультетах Полтавської державної аграрної академії проходять такі собі оглядини – хто з новачків чим обдарований та які здібності розкрили в собі старшокурсники? Після виходу відомого телепроекту конкурс самодіяльності, трохи перефразувавши, охрестили «ФОФ має талант». ФОФ – від факультету обліку та фінансів. Першокурсниця останнього, Марина Лемешко, впевнена: участь у цих творчих змаганнях допоможе їй показати себе на рівні всього університету.

/Марина Лемешко, ведуча конкурсу, студентка ПДАА

Я дуже рада, що я можу взяти в цьому участь. Це чудовий шанс відкритися нашим студентам. Трішки починає у нас в Аграрній академії працювати радіо, то я хочу там брати участь/

А поки Марина демонструє свій ораторсько-декламаторський талант у надії в майбутньому стати ведучою студентського радіо, не зволікають демонструвати свої таланти й інші учасники конкурсу. Цього дня їм належить позмагатися у трьох категоріях.

Не позаздрити цього дня лише журі. Кандидат у майстри спорту зі спортивно-бальних танців, а за сумісництвом – голова студентської ради ПДАА Олександр Глазов судити конкурсантів трохи хвилюється. В журі конкурсу «ФОФ має талант» він вперше, втім судити обіцяє суворо та об'єктивно.

/Олександр Глазов, член журі конкурсу, голова Студентської ради ПДАА

Сьогодні звертаю увагу в першу чергу на танці, різноманітні. Також спів оцінюємо, постановку і загальну підготовку номеру/

Трохи легше Світлані Курбацькій. Художнім керівником культурно-освітнього відділу ПДАА вона працює вже понад 15 років. Говорить: які тільки таланти не бачила, втім кожного року все одно сподівається побачити щось новеньке.

/Світлана Курбацька, художній керівник культурно-освітнього відділу ПДАА

Щоб це було цікаво, щоб це за душу брало. Для того, щоб вони могли показати себе яскраво і професійно!/

Саме так – яскраво і професійно – показали себе конкурсанти «ФОФ має талант-2014». Відтепер вони стануть активними учасниками студентської самодіяльності ПДАА.

Стрічка новин