Олег Пругло ознайомився з послугами Центру адаптації для бездомних осіб

В тому, як надають соціальні послуги безхатченкам та колишнім ув'язненим, на власні очі переконався виконуючий обов'язки першого заступника голови Полтавської облдержадміністрації Олег Пругло. Посадовцю влаштували екскурсію центрами, де особам, які потрапили у складні обставини, допомагають повернутися до нормального життя. Своїми враженнями після відвідин Полтавського Центру адаптації Олег Пругло поділився з нашими журналістами.

Це приміщення для більшості його відвідувачів стало справжнім порятунком. Тут безхатченки знаходять дах над головою, їжу та одяг. Центр адаптації для бездомних та осіб, звільнених з місць позбавлення волі, розповідає виконавчий директор благодійної організації «Світло надії» Максим Демченко, багато в чому допоміг місту вирішити одну з важливих соціальних проблем.

/Максим Демченко, виконавчий директор БО «Світло надії»

Ми розуміємо, що змінити ситуацію у нашій країні можна тільки шляхом співпраці і об'єднання наших зусиль. Дуже багато соціальних проблем, і ми як неурядова організація, і окремо державні структури самостійно вирішити їх не можемо. Тільки шляхом об'єднання зусиль ми можемо щось зробити і змінити/

Саме тому, аби ближче ознайомитися із послугами, які надаються у Центрі, сюди завітав в.о. першого заступник голови Полтавської облдержадміністрації Олег Пругло. Останній пройшовся усіма кімнатами закладу, на власні очі побачив умови, у яких перебувають його клієнти. Загалом центр розрахований на 40 місць. Нині у ньому перебуває 34 особи, з них двоє дітей. Олег Пругло говорить: лише кілька років тому безхатченки та колишні ув'язнені не мали змоги отримати навіть і половини тих послуг, що надаються тут.

/Олег Пругло, в.о. першого заступника голови Полтавської ОДА

Я був головою спостережної комісії і пам'ятаю, як приходили люди, які звільнилися з місць позбавлення волі, без документів, без житла, немає роботи, фактично він приходив, а допомогти ми йому могли тим, що дати гроші на паспорт, можливо, працевлаштувати, але місць там, де є гуртожитки, дуже мало/

Сьогоднішнім відвідувачам Центру адаптації допомагають у відновленні документів, пошуку роботи та придбанні житла.

Стрічка новин