Сьогодні в аграрній академії розпочався тиждень навчально-наукового інституту Економіки та бізнесу

За ініціативи студентів цього року останній пройде під лозунгом «Україна – єдина». Свідками флешмобу під одноіменною назвою стала й наша знімальна група.

У Полтавській державній аграрній академії стартував Тиждень навчально-наукового інституту економіки та бізнесу. Цього року з ініціативи студентів останній проходитиме під лозунгом «Україна - єдина!».

/Олександр Галич, директор навчально-наукового інституту економіки та бізнесу ПДАА

Студенти у віршованій формі, формі пісень закликають до єдності України. Тим більше, що святкування відбувається якраз у пасхальні дні, коли є можливість усвідомити духовну єдність нашої країни/

Крім того, говорить Олександр Галич, відзначення тижня Інституту є нагодою показати кращі сторони факультетів Обліку та фінансів та Економіки й менеджменту, які об'єднує останній. Причому з усіх боків: від науково-освітнього до творчо-спортивного.

/Олександр Галич, директор навчально-наукового інституту економіки та бізнесу ПДАА

Сьогодні ми відкрили Міжнародну науково-практичну конференцію, яка буде узагальнювати перспективи розвитку ринку продовольства. Сьогодні ми також проводимо благодійну акцію, яка передбачає збір коштів для хворої дитини. Ну і у нас на цьому тижні проходитиме ще цілий ряд спортивних заходів та заходи, присвячені виховній роботі/

А справжньою родзинкою Тижня факультету обіцяють стати ІІІ Всеукраїнські студентські дебати зі сталого місцевого розвитку в рамках Проекту Розвитку місцевих громад, що проводиться за підтримки ООН та Європейського Союзу.

Стрічка новин