У Решетилівці міліція викрила підпільний цех по виготовленню побутової хімії

Під відомими назвами безфосфатного та дитячого прального порошку зловмисники пропонували суміш із сировини невідомого походження. Один з таких засобів у Полтаві придбав чоловік, який і звернувся до правоохоронців.

У гонитві за економією полтавець отримав хімічні опіки. Почервоніння рук та болі в очах з'явилися у постраждалого після прання дитячих речей порошком, який він напередодні придбав «з машини» на ринку «Левада».

/Олександр Науменко, начальник відділу боротьби зі злочинами в базових галузях та сфери економіки УДСБЕЗ УМВС України в Полтавській області

Нещодавно до Ленінського райвідділу міліції звернувся мешканець Полтави із заявою про придбання ним неякісного порошку, на який в нього виникла алергічна реакція/

Постраждалий згадав, що під час продажу прального засобу продавець наголошувала, що її товар виготовлений в Україні, а саме – в селищі Решетилівка. Там правоохоронці і знайшли підпільний цех.

/працівник підпільного цеху

- Ви тут працюєте завідувачем складу? Тут завжди відкриті двері, але ви не бачили, що тут відбувається виробництво порошку?

- Я тут не ходжу

- Я нічого не знаю, я щойно влаштувався

- Коли ви сюди працевлаштувалися?

- 2 дні тому

- Я взагалі ремонтую дах. Я займаюся будівництвом/

Хто ким працював у боксі під назвою «Автомагазин», нині з'ясовує слідство. Під час обшуку правоохоронці вилучили 14 тонн вже розфасованого прального засобу та ще близько 30 – сировини для виготовлення порошку. Зразки направлені на експертизу для встановлення складу засобу та його впливу на організм людини. Затриманим загрожує покарання у вигляді штрафу від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправні роботи на строк до двох років, чи від ста до двохсот годин громадських робіт.

Стрічка новин