У Ленінському районі привітали діток з найбільшим християнським святом

Свято для дітей із соціально незахищених сімей влаштували у Ленінському районі міста. Тут проживає 90 сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування. Щонайменше раз на тиждень, говорить голова Ленінської районної ради Вадим Дробітько, до нього звертаються батьки та опікуни малечі. Якщо є можливість, допомагають коштами, сприяють працевлаштуванню, направляють на лікування до санаторіїв.

/Вадим Дробітько, голова Ленінської районної ради

Це наша щоденна робота, ми стараємось виконувати її на належному рівні. Дивишся в їх очі і радієш, коли вони посміхаються/

Для дітей, які зростають у сім'ях, що опинилися в складних життєвих обставинах, у Ленінському районі зібрали іграшки, одяг та взуття. Кожен міг вибрати собі щось до душі. Чотирирічна Влада, яку виховує бабуся, вподобала величезного плюшевого зайця, якого ледве могла здвинути з місця.

/Лідія Соловйова, начальник служби у справах дітей Ленінського РВК

У цьому році хто знає, як воно буде? Ви ж бачите, які сьогодні умови, але ми стараємось, щоб діти відпочили, відчули, що скоро у них канікули/

Влаштували для дітей і обід у кафе. Поруч з іншими дітьми були за святковим столом і брати Давид та Володимир. Хлопців виховує бабуся, вона заміняє їм і маму, і тата.

/Марія Васько, бабуся, опікун дітей

Замінити навіть бабусиної любові ніхто не зможе, я вважаю, що сім'я - перш за все/

У жодному інтернаті, говорять полтавці, які наважились усиновити дітей та взяти над ними опіку, не зможуть дати стільки любові, скільки малеча отримує у сім'ї. У Ленінському районі служба у справах дітей працює на належному рівні, вже згодом для сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, тут планують провести спортивні змагання.

/Ігор Кислов, голова обласної організації ФСТ «Україна»

Будуть вправи із загальної фізичної підготовки, щоб побачити можливості дітей і рекомендувати їх дитячим спортивним школам/

Все тримається на небайдужих людях, говорять в Ленінському райвиконкомі, це вони допомагають службі у справах дітей проводити різноманітні заходи.

/Олександр Кисельов, депутат Ленінської районної ради

Хочу подякувати людям, які долучилися, будемо розвивати ці програми у Ленінському районі, а потім перенесемо їх на міський рівень/

Наступного разу у Ленінському районі обіцяють провести масштабні заходи до Міжнародного дня захисту дітей, який традиційно відзначають 1 червня.

Стрічка новин