Фонд захисту талановитих дітей вітав маленьких пацієнтів лікарень із Великоднем

Ще понад 10 років тому колишній міський голова і почесний громадянин Полтави Анатолій Кукоба разом із своїм дітищем – «Фондом захисту і підтримки талановитих дітей» організовував різноманітні заходи для маленьких полтавців. Напередодні свят сироти, інваліди, дітлахи з багатодітних родин отримували від фонду подарунки. Нині, коли Анатолія Тихоновича вже немає серед живих, цю справу продовжують його послідовники. Сьогодні представники громадської організації та інші благодійники провели акцію: вручили паски та солодощі неповнолітнім пацієнтам кількох відділень дитячої обласної і першої міської лікарень.

Напередодні Великодня представники громадської організації «Фонд захисту і підтримки талановитих дітей» імені Анатолія Кукоби вручили подарунки пацієнтам педіатричного й нейрологічного відділень дитячої обласної та інфекційного відділення першої міської лікарень.

/Анатолій Лобач, директор ГО «Фонд захисту і підтримки талановитих дітей» ім.А.Кукоби

Це багаторічна традиція фонду, заснована ще Анатолієм Кукобою понад 10 років тому/

/Костянтин Іщейкін, співзасновник ГО «Фонд захисту і підтримки талановитих дітей» ім. А.Кукоби

Раніше адміністрація, молоді лікарі, які нині стають головними лікарями, чекала керманича міста Кукобу/

Нині ж, коли Анатолія Тихоновича немає серед живих, його справа продовжується. Щороку представники фонду вітають зі святами сиріт, дітей з особливими потребами, малечу з багатодітних родин та маленьких пацієнтів лікарень. Воскресіння Христове у лікарняних палатах доведеться відзначати багатьом.

/Ілона Борисова, мати

- Будемо святкувати тут (тримає на руках дитину)

- Дитині можна паску їсти?

- Не знаю, будемо пробувати, вона ще не їла ні разу/

/Оксана Глинська, мати

На Паску потрібно бути радісними, ми вже вихворюємось, тож все буде добре/

Медичні процедури не додають малечі гарного настрою, святкові паски повинні покращити його, вірять організатори благодійної акції.

/Ніна Козяр, заступник головного лікаря Полтавської дитячої клінічної обласної лікарні

Діткам із захворюваннями нирок цей продукт не протипоказаний, а що стосується дітей, які страждають на алергію, порадимось з лікарями, якщо це не буде їм дозволено, то пригостять своїх рідних/

Великодні подарунки освятив секретар архієпископа Полтавського і Кременчуцького Федора отець Іоан. Напередодні свята Воскресіння Христового малечі бажали одного – здоров'я.

/Костянтин Іщейкін, співзасновник ГО «Фонд захисту і підтримки талановитих дітей» ім. А.Кукоби

Кожна родина хоче зустрічати його вдома, щоб найголовніше, що дав Господь, – здоров'я, було в кожній оселі, і якщо зараз його не вистачає, але є надія, воно повернеться, ви будете батьків ще радувати/

Цього разу з Великоднем «Фонд захисту і підтримки талановитих дітей» привітав близько 150 дітей.

Стрічка новин