У Полтаві відкрилася виставка Едуарда Трирога

У духовно-культурному центрі Свято-Успенського кафедрального собору відкрилася виставка графічних робіт полтавського художника Едуарда Трирога. Едуард Васильович працює в авторських техніках, тож його малюнки важко сплутати з чиїмось. У всьому, чим займається автор виставки, проявляє творчість. Завдяки такому підходу, говорить, навіть рутинні речі стають цікавими. Більше про художника знають наші кореспонденти Марина Молька та Сергій Сепітий.

Едуард Трирог закінчив Запорізький медичний інститут, він фармацевт за освітою, проте це не заважає нашому землякові займатися творчістю. Днями Едуард Васильович презентував полтавцям виставку своїх графічних робіт. Працює художник в авторських техніках, його твори є у приватних колекціях як в Україні, так і за кордоном.

/Едуард Трирог, автор виставки

Ці нові техніки витікають із творчого ставлення до справи, якою займаюсь. Навіть на кухні, навіть підмітаючи підлогу, якщо ви робитимете це творчо, можна винайти нову техніку підмітання/

До експериментів Едуарда Трирога можна ставитись по-різному, друзі і знайомі художника вітають його творчі пошуки.

/Сергій Козлов, директор духовно-культурного центру Свято-Успенського кафедрального собору

В цих творах є чому повчитися, особистість сама по собі цікава, до речі, Едуард Васильович не лише художник, він пише вірші/

У Полтаві персональні виставки Едуарда Трироха вже проходили в обласній організації Національної спілки художників України, Полтавському художньому музеї імені Миколи Ярошенка та літературно-меморіальному музеї Івана Котляревського.

/Лариса Лобінцева, науковий співробітник літературно-меморіального музею ім.І.Котляревського

Дуже оригінальний, незвичайний художник, його творчість легко відрізнити від інших, малює навіть на обгортках/

Едуард Трирог - представник старшого покоління полтавських митців, молоді його творчість мало відома. Виставка у духовно-культурному центрі Свято-Успенського собору - ще один шанс художника заявити про себе.

Стрічка новин